ورزشی

واکنش تند وکیل مظاهری به بیانیه تراکتور

به گزارش “آلانه”، صبح امروز باشگاه تراکتور با انتشار بیانیه‌ای به رفتارهای رشید مظاهری در پایان فصل گذشته انتقاد کرد و اتهاماتی ازجمله تبانی به او زد که اکنون وکیل این دروازه‌بان ملی‌پوش به اطلاعیه تراکتوری‌ها واکنش نشان داد و پیامی به شرح زیر در اختیار خبرنگار ما قرار داد:

 

«اخیراً بیانیه‌ای از طرف روابط عمومی باشگاه تراکتورسازی تبریز در کانال رسمی تلگرامی باشگاه تراکتور منتشر گردیده که در آن اتهامات واهی علیه آقای رشید مظاهری و ارکان قضایی فدراسیون محترم فوتبال به قصد تشویش اذهان عمومی درج شده است.

لذا با توجه به شرایط به وجود آمده ترجیح دادیم سکوت خود را شکسته و پاسخی در شأن نویسنده متن و تائید کننده و منتشرکننده آن تهیه و در رسانه‌های جمعی منتشر نماییم.

در بیانیه ذکرشده اتهاماتی مبنی بر عدم حضور در تمرینات علیه آقای مظاهری به‌قصد تبانی ذکرشده در حالی‌که  قرارداد آقای مظاهری با باشگاه تراکتورسازی تبریز در سال ۹۸ تنظیم و امضا گردید. در قرارداد  برای یک‌فصل مبلغی در نظر گرفته شد و مقرر گردید برای فصل‌های بعد از فصل ۹۹-۹۸ توافق جدیدی صورت گیرد که علی‌رغم پیگیری مکرر و متعدد با مالک باشگاه تراکتورسازی، مدیرعامل و برخی مدیران اجرایی باشگاه هیچ‌کدام حاضر به مذاکره جهت تمدید قرارداد نشدند و توافقی حاصل نشد که اسناد پیام‌ها و تماس‌های ذکرشده موجود است. همچنین بر اساس مصاحبه صورت گرفته سرمربی اسبق باشگاه تراکتورسازی، برای دو مسابقه نیمه‌نهایی و فینال جام حذفی به آقای مظاهری به دلایل فنی استراحت داده‌شده بود.

لازم به ذکر است، در قرارداد ثبت شده در سازمان لیگ و قرارداد ارائه شده وکیل باشگاه تراکتورسازی در جلسه بررسی شکایت باشگاه تراکتورسازی از آقای مظاهری در کمیته تعیین وضعیت، تغییرات و الحاقاتی بدون اطلاع و هماهنگی و تائید آقای مظاهری در قرارداد داده شده بود؛ که با بررسی دقیق توسط کارشناس رسمی تشخیص خط و اثر انگشت دادگستری تغییرات و الحاقات مشخص و محرز گردید.

 

در بخش دیگری از این بیانیه با توهین و بی‌احترامی فراوان اتهاماتی علیه ارکان قضایی فدراسیون محترم فوتبال ذکرشده که به‌نوبه خود ضمن تشکر از رئیس محترم فدراسیون و سایر ارکان آن از جمله حراست، کمیته انضباطی و کمیته تعیین وضعیت، تمامی موارد ذکرشده را غیرقابل‌قبول و غیراخلاقی و غیرقانونی می‌دانم و با توجه به رویه قضایی و انضباطی، باشگاه تراکتور می‌بایست ضمن عذرخواهی رسمی در مراجع قضایی و انضباطی پاسخگو باشد. از فدراسیون محترم فوتبال هم انتظار می‌رود با برخورد سخت‌گیرانه قانونی مقابل این‌گونه اقدامات غیرقانونی و هوچی‌گری رسانه‌ای و اتهام‌زنی باشگاه تراکتورسازی تبریز که مسبوق به سابقه بوده و در قبال هر بازیکنی که از این باشگاه جدا می‌شود، اقدام به اتهام‌زنی و جوسازی و تخریب می‌نماید مقابله نماید، تا شاهد فضایی سالم و ورزشی در عرصه فوتبال ایران باشیم.
 همچنین با توجه به اتهامات و توهین‌هایی که علیه آقای مظاهری در بیانیه رسمی روابط عمومی باشگاه تراکتورسازی ذکرشده، قطعاً از طریق مراجع قضایی و انضباطی فدراسیون محترم فوتبال و AFC و فیفا و مراجع قضایی قوه محترم قضاییه موضوع تا حصول نتیجه نهایی و برخورد با خاطیان و متهمان پیگیری می‌گردد.

همچنین دوستانه به باشگاه تراکتورسازی  متذکر می‌شوم به‌جای این‌گونه اقدامات غیر اخلاقی و اتها‌زنی  و هوچی‌گری رسانه‌ای و تهدید، سعی در تغییر در رفتار و نحوه مدیریت باشگاه خودنمایند تا بتوانند هواداران محترم باشگاه تراکتورسازی را خوشحال و شاد کنند.»

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا