ورزشی

میلان 3-3 رم: آتش بازی در سن‌سیرو برنده نداشت

پنل اس ام اس هیرو

به گزارش “آلانه”، در این دیدار شاگردان استفانو پیولی سه بار از حریف پیش افتادند اما هر بار رمی‌ها توانستند کار را به تساوی بکشند و در نهایت دو تیم به تقسیم امتیازات رضایت دادند.

میلانی ها بازی را هجومی آغاز کردند و تنها 2 دقیقه از بازی سپری شده بود که به گل اول رسیدند. پاس عالی رافائل لیائو به پشت مدافعان رم به زلاتان رسید و او هم با یک ضربه ساده دروازه را باز کرد.

 

 

بعد از این گل بازی متعادل شد و در دقیقه 10، چیزی نمانده بود که ژکو دروازه میلان را باز کند اما حضور به موقع کیائر، دروازه روسونری را نجات داد.

اما حملات رمی ها سرانجام در دقیقه 14 نتیجه داد و این تیم به گل تساوی رسید. روی ضربه کرنر لورنزو پلگرینی بود که توپ با خروج اشتباه تاتاروسانو به ژکو رسید و او هم با ضربه سر کار را تمام کرد.

 

 

بعد از این گل هم بازی متعادل دنبال شد و هر دو تیم به دنبال زدن گل بعدی بودند. در دقیقه 29، توپ پشت محوطه جریمه به تئو هرناندز رسید و او هم با یک ضربه محکم می توانست بار دیگر میلان را پیش بیندازد اما توپ در بین راه به بازیکنان حریف برخورد کرد و به بیرون رفت.

یک دقیقه نوبت رومانیولی بود که با یک ضربه سر دروازه رم را تهدید کند اما این بار میرانته با یک واکنش خوب دروازه جالوروسی را نجات داد. در دقیقه 31، روی ضربه کرنر چالهان اوغلو، کیائر می توانست میلان را پیش بیندازد اما ضربه سر او هم به تیر دروازه برخورد کرد.

در دقایق پایانی نیمه اول باز هم این میلان بود که حملات خطرناک تری ترتیب داد اما در نهایت در این نیمه توپ دیگری از خط دروازه ها عبور نکرد و دو تیم با تساوی 1-1 به رختکن رفتند.

نیمه دوم را هم میلانی ها بهتر آغاز کرد و بار دیگر تنها به دو دقیقه زمان نیاز داشتند تا به گل برسند. این بار هم روی حرکت دیدنی لیائو و پاس در عرض او بود که سائلماکرز با یک شوت محکم کار را تمام کرد.

 

 

رمی ها خیلی زود می توانستند کار را به تساوی بکشند اما ژکو که روی یک ضدحمله صاحب موقعیت شده بود، نتوانست دروازه میلان را باز کند.

حملات دو تیم ادامه داشت اما موقعیت خاصی روی دروازه ها ایجاد نمی شد تا اینکه در دقیقه 69 رم صاحب یک ضربه پنالتی شد. بن ناصر در تلاش برای کنترل یک توپ سرگردان در محوطه جریمه میلان باعث سرنگون شدن پدرو شد و داور هم نقطه پنالتی را نشان داد. وِرِتو پشت ضربه قرار گرفت و علی رغم تشخیص درست تاتاروسانو، توپ را به گوشه دروازه فرستاد.

 

 

بعد از این گل این میلانی ها بودند که پیش کشیدند و در دقیقه 79 به گل سوم رسیدند. این بار چالهان اوغلو بود که توسط مانچینی سرنگون شد و داور بار دیگر اعلام پنالتی کرد. زلاتان که مامور زدن ضربه شد، با فریب میرانته، گل دوم خود و گل سوم تیمش را به ثمر رساند.

 

 

اما این نتیجه هم چندان پایدار نبود و در دقیقه 84 رم به گل تساوی رسید. این بار هم روی یک ضربه کرنر بود که با اشتباه زلاتان، توپ روی تیر دوم به کومبالا رسید و او هم به راحتی دروازه میلان را باز کرد.

 

 

چیزی نمانده بود که میلان در دقیقه 87 به گل چهارم برسد اما ضربه سر فرانک کسیه دقیقا به جایی رفت که میرانته حضور داشت. تلاش تیم میزبان برای رسیدن به گل برتری تا آخرین ثانیه های بازی ادامه داشت اما ضربه سر رومانیولی روی ارسال دیدنی چالهان اوغلو راهی به دروازه رم پیدا نکرد و این بازی تماشایی با تساوی 3-3 به پایان رسید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا