ورزشی

محصص: ایراد می گیرید، راهکارش را هم بیان کنید

پنل اس ام اس هیرو

کد خبر: 1715705/51

زمان: 18:32  
1399/08/05

بازدید: 9,378

رئیس کمیته فنی فدراسیون فوتبال معتقد است همراه با انتقاد و ایراد چه بهتر است راهکار لازم جهت رفع معایب نیز عنوان شود.

به گزارش “آلانه”، در روزهای اخیر انتقادات زیادی درخصوص کمیته فنی فدراسیون فوتبال مطرح‌شده است و اینکه چرا این کمیته نباید از ظرفیت نیروی‌های جوان بهره ببرد و همچنین چرا افراد حاضر در این کمیته با سنین بالا سال‌های سال است که حاضر نمی‌شوند جای خود را به نفرات جدید بسپارند.

در همین رابطه مرتضی محصص رئیس کمیته فنی فدراسیون فوتبال در گفتگویی با خبرنگار آلانه گفت: «جالب است دوستانی از سن من ایراد می‌گیرند که بعضا سن خودشان بیشتر از من است و درعین‌حال همه آن‌ها از دوستان بسیار عزیز من محسوب می‌شوند. اما این را در نظر داشته باشند که سن افراد نمی‌تواند ملاک مناسبی برای شناخت کارایی و یا عدم توانایی افراد باشد. برای مثال می‌توان از ‘اندی راکسبورگ’ مدیر فنی کنفدراسیون آسیا نام برد که در حال حاضر 78 ساله است. آیا این به این معنا است که وی کارایی لازم را ندارد؟

محصص در ادامه افزود: «باوجوداین من خودم بهتر از هرکسی می‌دانم که چقدر ایراد داریم و به نظر من این خیلی طبیعی است و ازنظر من گرفتن ایراد کار زیاد سختی نیست، اما چه بهتراست که دوستان ما ضمن انتقاد و ایراد راهکار لازم را هم عنوان کنند که در این صورت می‌تواند خیلی مثمرثمرتر واقع شود.»

رئیس کمیته فنی فدراسیون فوتبال در ادامه مثالی در همین رابطه زد و اظهار داشت: «نقاشی در فرانسه یک از نقاشی‌هایش در معرض عموم گذاشت و از مردم خواست اگر ایراد خاصی در نقاشی می بیند به او بگویند و مردم بیش از صدها ایراد از او گرفتند، اما درحالی‌که از همان افراد خواست که راهکاری ارائه دهند، کسی حرفی نزد. این یعنی هر عملی می‌تواند در جای خودش ایرادات زیادی داشته باشد اما چه بهتر است که راه برطرف کردن ایرادات را هم عنوان کنیم.»

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا