ورزشی

شکست PSG در مذاکرات تمدید با کیلیان امباپه

پنل اس ام اس هیرو

کد خبر: 1715656/29

زمان: 16:20  
1399/08/05

بازدید: 13,920

گزارش؛

نشریه اکیپ از نخستین شکست باشگاه پی اس جی در تمدید با کیلیان امباپه خبر داد.

به گزارش “آلانه، سران پی اس جی تردید ندارند که تمدید با کیلیان امباپه در اولویت قرار دارد و حتی تمدید با نیمار در پله ای پایین تر قرار می گیرد. طبق ادعای نشریه اکیپ، اخیرا پیشنهادی به امباپه ارائه شده که با پاسخ منفی بازیکن روبرو شد.

 

 

 

 

لئوناردو مدیر ورزشی برزیلی پی اس جی از سوی سران باشگاه موظف شده تا امباپه را هر طور شده به تمدید متقاعد کند. پی اس جی می داند که امباپه سودای پیوستن به رئال را دارد ولی قصد دارد با مطرح کردن پروژه های جاه طلبانه اش، چند سال بیشتر او را در باشگاه حفظ کند. دور نخست مذاکرات تمدید اما به بن بست خورده و امباپه اعلام کرده است که فعلا به تمدید فکر نمی کند و تمرکزش روی بازی های این فصل و زدن گل های بیشتر برای پی اس جی است.

 

 

 

 

از قرارداد این بازیکن با باشگاه پاریسی تنها یک سال و نیم باقیمانده و ژوئن 2022 او بازیکن آزاد خواهد بود. طبق این گزارش، خانواده امباپه تمایل به ادامه همکاری او با پی اس جی دارند ولی امباپه تنها به رئال مادرید فکر می کند. پی اس جی اما خوشبین است که در فاصله باقیمانده تا پایان قرارداد امباپه، در نهایت بتواند رضایت او برای تمدید را جلب کند. الخلیفی مدیر باشگاه در مورد امباپه پا پس نخواهد کشید

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا