ورزشی

زمان برگزاری مجمع عمومی فدراسیون فوتبال مشخص شد

پنل اس ام اس هیرو

به گزارش “آلانه” جلسه اعضای هیات رییسه فدراسیون فوتبال صبح امروز (دوشنبه) با حضور حیدر بهاروند، مهدی محمد نبی، محمود اسلامیان، علی کفاشیان، عبدالکاظم طالقانی، محمود شیعی، فریدون اصفهانیان، هدایت ممبینی و لیلا صوفی‌زاده در دفتر ریاست فدراسیون برگزار شد.

 

در ابتدای این نشست، سرپرست فدراسیون به مسیر قانونی طی شده درباره اساسنامه طی ۶ ماه گذشته اشاره کرد و از تلاش‌های موثر و ارزشمند اعضای مجمع، هیات رییسه، دبیرکل، کمیته حقوقی و تدوین مقررات و دپارتمان بین‌الملل و همچنین ارائه طریق وزارت ورزش و جوانان و دیگر سازمان‌های ذیربط تقدیر کرد.

بهاروند در این باره عنوان کرد:خوشبختانه پیش‌نویس اساسنامه و مقررات انتخاباتی واصل شد و باید جلسه مجمع عمومی به منظور تصویب اساسنامه و مقررات انتخاباتی و متعاقبا مجمع انتخاباتی نیز تعیین و برگزار شود.

 

در ادامه موارد ذیل به تصویب اعضای هیات رییسه رسید:

۱_ اساسنامه، مقررات انتخاباتی و دستورالعمل برگزاری مجمع مورد تایید اعضای هیات رییسه قرار گرفت و مقرر شد در موعد زمانی مقرر به فیفا ارسال شود.

۲_دستور جلسه مجمع عمومی درباره تصویب اساسنامه، مقررات انتخاباتی، دستورالعمل انتخاب اعضای کمیته های انتخاباتی و سایر موارد مورد تصویب قرار گرفت.

 

۳_با توجه به شدت شیوع ویروس کرونا برگزاری مجمع عمومی به صورت مجازی در روز شنبه هشت آذر ۹۹ در اولویت قرار گرفت و در صورت عادی شدن شرایط با رعایت پروتکل‌های بهداشتی ابلاغی مجمع به صورت حضوری برگزار خواهد شد.

۴_دبیرخانه مجمع با توجه به مفاد مواد ۲۷ و ۲۸ اساسنامه فعلی، نسبت به صدور اطلاعیه رسمی و همچنین ارسال دعوتنامه و کلیه مدارک به اعضا مجمع اقدام خواهد کرد. بدیهی است به منظور سهولت در فرآیند انجام امور اداری مجمع، از طریق سامانه الکترونیک مجمع نسبت به ارسال تمامی مدارک اقدام و ملاک عمل خواهد بود.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا