ورزشی

انتقاد تند ایسکو از زیدان: نمی‌گذارد بازی کنم

پنل اس ام اس هیرو

کد خبر: 1715616/50

زمان: 11:56  
1399/08/05

بازدید: 60,471

ایسکو ستاره رئال مادرید با انتقادی بی‌سابقه از سرمربی‌اش زین الدین زیدان او را متهم کرد که اجازه نمی‌دهد به اندازه‌ای که باید برای رئال بازی کند.

به گزارش “آلانه”، ایسکو ستاره بازی‌ساز رئال مادرید که از کم بازی کردنش برای این تیم ناراضی است در انتقادی بی سابقه از سرمربی‌اش زین الدین زیدان او را متهم کرد که به اندازه‌ای که باید به او بازی نمی‌دهد. ایسکو روی سکوها به هم تیمی هایش مارسلو و مودریچ از زیدان شکایت می کند و این صحبتهای او توسط دوربینهای شبکه مویستار ضبط می شد. ایسکو به مارسلو و ایسکو می گوید زیدان یا او را بازی نمی‌دهد یا در دقیقه 80 به زمین می فرستد.

 

 

ایسکو که ملی پوش اسپانیا است در دو بازی اخیر رئال مادرید یعنی پیروزی 3-1 در ال کلاسیکو و شکست 3-2 مقابل شاختار در لیگ قهرمانان به میدان فرستاده نشد. ایسکوی 28ساله در فصل جاری به ندرت برای رئال در میدان حاضر بوده است.

 

برنامه تلویزیونی ال پارتیدازو در تلویزیون موی استار تصاویری را از بازی ال کلاسیکو پخش کرد که دوربینهای این شبکه از صحبتهای ایسکو با مودریچ و مارسلو درحال صحبت کردن است. ایسکو در این گفتگوها که توسط دوربینها ضبط شده می گوید :” زیدان اگر بخواهد من را تعویض کند و از زمین بیرون بکشد این کار را در دقیقه 50 یا 60 می کند. حتی گاهی بین دو نیمه تعویض می شوم. ولی اگر بخواهد من را به زمین بفرستد این کار را در دقیقه 80 می کند”.

 

 

ایسکو بعد از این بازی اما در صحبتهای رسمی خود با این شبکه با اشاره به پیروزی مهم رئال بر بارسلونا در ال کلاسیکو گفته بود: ” پیروزی ما بر بارسلونا نتیجه کار دفاعی عالی تیم بود. این کیفیتی است که ما باید در طول فصل داشته باشیم و حفظش کنیم”.

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا