ورزشی

آرتتا: اصلاً نمی‌فهمم چرا گل آرسنال مردود شد

پنل اس ام اس هیرو

کد خبر: 1715595/50

زمان: 09:40  
1399/08/05

بازدید: 9,277

میکل آرتتا سرمربی آرسنال از مردود اعلام شد گل تیمش در جریان شکست 1-0 مقابل لستر به شدت عصبانی بود و گفت علت این تصمیم را متوجه نمی شود.

به گزارش “آلانه”، آرسنال دیشب در خانه خود ورزشگاه امیریتس به مصاف لسترسیتی رفت و با تک گل جیمی واردی ستاره لستر با نتیجه 1-0 شکست خورد. میکل آرتتا سرمربی آرسنال در پایان بازی از گلی که تیمش به ثمر رسانده ولی مردود اعلام شد به شدت عصبانی بود و گفت نمی تواند بفهمد که علت تصمیم تیم داوری چه بوده است.

 

 

الکساندر لاکازت ستاره آرسنال در دقیقه 4 بازی با ضربه سر دروازه لستر را باز کرد ولی کمک داور پرچم زده و این گل مردود شد تا در نهایت با گل جیمی واردی در دقیقه 80 سه امتیاز مسابقه به لستر تعلق بگیرد. در صحنه گل مردود شده لاکازت با اینکه در زمان ارسال کرنر آرسنال، لاکازت در آفساید قرار نداشت ولی داور حکم کرد که گرانیت ژاکا دیگر بازیکن آرسنال در موقعیت آفساید مانع از حرکت کسپر اشمایکل سنگربان لستر شده و در نتیجه این گل مردود است.

 

میکل آرتتا در پایان بازی گفت: ” واقعاً عصبانی‌ام. ما در نیمه اول کاملاً برتر بودیم و نمی توانم بفهمم که گل ما چرا مردود شد. آنها در نهایت فضایی که در عقب زمین رها کرده بودیم را پیدا کردند و غافلگیرمان کردند و همین باعث شد بازی را ببازیم. تیمی که ده نفره در مقابل دروازه اش دفاع می کند خلق فضا در پشت دفاع این تیم واقعاً دشوار است ولی ما باید بازی را بهتر تمام می کردیم”.

 

 

آرتتا در ادامه گفت: ” با اینحال ما حتی وقتی گل خوردیم چند باری خطرناک ظاهر شدیم ولی یکی از مشکلات دیگرمان این بود که بیش از حد به حریف ضربه آزاد دادیم. ما در نیمه اول کنترل کامل بازی را در اختیار داشتیم. تک تک توپها را ما برنده می شدیم، حتی چند موقعیت گلزنی هم خلق کردیم و همینطور که گفتم اصلاً نمی فهمم چرا گل ما را مردود اعلام کردند”.

 

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا