ورزشی

15هزار خرس عروسکی برای کودکان سرطانی در هلند

پنل اس ام اس هیرو

کد خبر: 1715442/50

زمان: 10:15  
1399/08/04

بازدید: 5,296

در جریان دیدار هیرنفین در لیگ اردیویسه هلند این باشگاه هلندی برای جلب توجه افکار عمومی به کودکان سرطانی 15هزار خرس عروسکی روی سکوها گذاشت.

به گزارش “آلانه”، دیدار دو تیم هیرنوین و اف سی امن در لیگ اردیویسه هلند که با پیروزی 4-0 هیرنفین به پایان رسید به دلیلی خاص مورد توجه قرار گرفت. علت این جلب توجه قرار گرفتن 15هزار خرس عروسکی روی سکوهای خالی از تماشاچی ورزشگاه خانگی هیرنفین بود که هدف آن جلب توجه افکار عمومی به کودکان سرطانی بود.

 

 

باشگاه هیرنفین هلند که در لیگ دسته یک این کشور حضور دارد در همکاری با بنیاد آزاد کودکان سرطانی KiKa دست به این اقدام زد و به جای تماشاچیهایی که به دلیل اپیدمی کرونا در استادیوم حضور ندارند 15هزار خرس عروسکی روی سکوها نشاند.

 

 

با توجه به اپیدمی کرونا بنیاد کودکان سرطانی هلند نمی تواند مثل سابق با برگزاری برنامه های خیریه و برگزاری مسابقات ورزشی در استادیومها کمک های مردمی را جمع آوری کند. این بنیاد در همکاری با باشگاه هیرنفین تصمیم گرفت در یکی از بازی های این تیم دست به انجام اقدامی نمادین بزند تا اهمیت کمک به کودکان سرطانی را به مردم هلند و هواداران فوتبال یادآور شود.

 

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا