ورزشی

کلوپ: به اقدامات خیریه راشفورد افتخار می‌کنم

پنل اس ام اس هیرو

کد خبر: 1715465/50

زمان: 13:13  
1399/08/04

بازدید: 10,823

یورگن کلوپ می‌گوید به مارکوس راشفورد ستاره یونایتد به خاطر به راه انداختن کمپین غذای مجانی در مدارس افتخار می‌کند.

به گزارش “آلانه”، یورگن کلوپ سرمربی لیورپول از مارکوس راشفورد ستاره منچستریونایتد به خاطر راه‌اندازی کمپین غذای مجانی در مدارس و اصرار او برای پیشبرد در مسیر این پروژه تقدیر کرد و گفت به این اقدامات او افتخار می‌کند.

 

 

با وجود رقابت سرسختانه بین دو باشگاه لیورپول و منچستریونایتد، یورگن کلوپ زبان به ستایش راشفورد باز کرد و گفت تلاش او برای قانع کردن دولت انگلیس به حمایت از کودکان آسیب پذیر تلاشی شایان تقدیر است. راشفورد پیش از این به دلیل تلاشهایش در دوران قرنطینه کرونا برای کمک به افراد آسیب پذیر در قرنطینه به دریافت نشان افتخار از حکومت بریتانیا نائل آمده بود.

 

 

کلوپ درباره ستاره منچستریونایتد گفت: ” نمی دانم می‌توانم برای توصیف تلاش‌های او کلماتی بهتر از آنچه تا حالا گفته شده پیدا کنم یا نه، ولی مارکوس کاری را شروع کرده که واقعاً بی نظیر است. با وجود همه رقابتی که بین دو باشگاه هست ما در چنین لحظاتی چه به عنوان فوتبالیست و چه به عنوان انسان‌، متحد هستیم. اینکه پسری که در شرایط دشوار بزرگ شده و استعدادی استثنایی دارد ریشه های خود را فراموش نکرده و دست به چنین کاری می زند واقعاً ستودنی و مایه افتخار است”.

 

 

 

 

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا