ورزشی

واکنش جالب مدافع آرسنال به مصدومیت فن دایک

پنل اس ام اس هیرو

کد خبر: 1715496/52

زمان: 15:45  
1399/08/04

بازدید: 10,413

داوید لوئیز، مدافع برزیلی آرسنال درباره مصدومیت طولانی مدت ویرژیل فن دایک صحبت کرد.

به گزارش “آلانه”، در دقایق ابتدایی دربی مرسی ساید بود که در یک کش و قوس درون محوطه جریمه اورتون برخورد سفت و سختی بین جردن پیکفورد و ویرژیل فن دایک به وجود آمد؛ اتفاقی که باعث شد مدافع هلندی لیورپول بعد از احساس درد فراوان زمین مسابقه را ترک کند.

 

در روزهای گذشته مشخص شد که یکی از بهترین مدافعان دنیا و مهره کلیدی تیم یورگن کلوپ با مصدومیت از ناحیه رباط صلیبی مواجه شده و باید چند ماه به دور از میادین باشد؛ موضوعی که باعث شده جردن پیکفورد دروازه بان انگلیسی اورتون با انتقادات فراوانی بابت حرکت خشن خود روبرو شود.
 

 

 

 

حالا و در همین ارتباط داوید لوئیز، مدافع برزیلی آرسنال واکنش جالبی به مصدومیت فن دایک نشان داده و می‌گوید: ” به عقیده من فوتبال یک ورزش کاملا درگیرانه و سفت و سخت است. فوتبال همیشه این گونه بوده و چیزی تغییر نخواهد کرد. از طرفی هنگامی که یک بازیکن از برخورد با بازیکن دیگر نیت بدی داشته باشد، شما می توانید این موضوع را پس از مشاهده یک صحنه به راحتی متوجه شوید.

 

با این وجود این بخشی از حرفه ما محسوب می‌شود و گاهی ممکن است بدشانسی باعث مصدومیت خودمان یا بازیکن دیگر شود. در این گونه مواقع شما باید فروتنی خود را حفظ کنید و از طرف مقابل معذرت خواهی کنید.”

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا