ورزشی

مظاهری و رویای بزرگ در جمع استقلالی‌ها

پنل اس ام اس هیرو

کد خبر: 1715436/4

زمان: 09:30  
1399/08/04

بازدید: 38,308

مظاهری می‌خواهد به چیزی بالاتر از صرفا گلر حاضر در‌ اردوی تیم ملی برسد و این را می‌تواند از انگیزه بالاترش طی روزهای اخیر در تمرینات آبی‌ها فهمید.

به گزارش “آلانه”، بعد از حضور موفق در تیم‌های فولاد خوزستان، ذوب آهن و تراکتور اکنون رشید مظاهری به دنبال این است تا یک اتفاق تازه در زندگی فوتبالی‌اش رقم بزند. او که طی سال‌های اخیر توانسته نظر سرمربیان تیم ملی را به خود جلب کند و به همین ترتیب در اردوی تیم ملی در جام جهانی و جام ملت‌ها حاضر بوده، اکنون می‌خواهد یک گام جلوتر باشد و تجربه حضور به عنوان گلر ثابت تیم ملی را نیز به دست بیاورد.

 

مظاهری که بعد از یک فصل حضور در تراکتور و تجربه موفقی که در تبریز پشت سر گذاشته بود، در تصمیمی ناگهانی قراردادش را فسخ کرد و بعد از مدتی نیز با آبی‌ها به توافق رسید، اکنون همانند روزهای حضور در دیگر تیم‌های قبلی‌اش با همان شماره ۱۲ محبوبش به دنبال این است تا یک فصل فوق العاده را در استقلال پشت سر بگذارد تا شرایط را در تیم ملی نیز به سود خود کند. 

 

گلر آماده‌ی این روزهای تمرینات استقلال که در بازی روز گذشته مقابل هوادار تهران نیز توانست نمایشی قابل اعتنا از خود به جا بگذارد. او با تجربه بالایی که در اختیار دارد توانست قدرت رهبری و کنترل را نیز به نمایش بگذارد تا امیدها برای فصل آینده و اولین حضور خود در جمع آبی‌پوشان را بالا ببرد و ضمن دستیابی به موفقیت در تیم تازه‌اش، شرایط بهتری در اردوگاه تیم ملی نیز از آن خود کند؛ جایی که اینبار صرف دعوت برای او راضی‌کننده نیست و بازی در آن را نشانه رفته است. مظاهری موفق خواهد بود در استقلال ‌و‌ تیم ملی این هدف خود را به سرانجام برساند؟

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا