ورزشی

از نساجی تا نساجی؛ شهر خودرو را چه شد؟

پنل اس ام اس هیرو

کد خبر: 1715557/1

زمان: 21:23  
1399/08/04

بازدید: 12,924

تیم رحمتی یک تیم جدید است

شاگردان مهدی رحمتی در دیدار دوستانه مقابل نساجی مازندران نسبت به آخرین دیدار مشهدی‌ها در لیگ نوزدهم تغییرات پرشماری را تجربه کرده‌اند.

به گزارش “آلانه” پس از پایان لیگ نوزدهم، هم کادرفنی‌ شهرخودرو دستخوش تغییرات پررنگی شد و هم جمع بسیاری از بازیکنان فصول گذشته تصمیم گرفتند تا برای فصل جدید در تیم دیگری به میدان بروند تا این تیم در ورود و خروج یکی از پرتعدادترین‌ها باشد.

 

 

 

در دیدار لیگ برتری شهر خودرویی‌ها مقابل نساجی سهراب بختیاری زاده سکان هدایت شهر خودرو را برعهده داشت و تیمش را با ترکیب “متین صفائیان، فرشاد فرجی، حسین مرادمند، امید منصوری، علی نعمتی، حسن جعفری، میلاد سرلک، اکبر صادقی، امین قاسمی نژاد، محمدرضا خلعتبری و حسین مهربان” به میدان فرستاد. اما روز گذشت که مهدی رحمتی مسئولیت ارنج عنابی‌پوشان شهر خودرو را برعهده داشت، ترکیبی کاملا متفاوت از گذشته را به میدان مسابقه فرستاد و تنها 4 بازیکن از ترکیب قبلی در آن حضور داشتند. بازیکنانی که دیروز رحمتی به آن‌ها میدان داد: بابک سلامت، فرشاد فرجی، عرفان معصومی، محمد علی فرامرزی، حسن جعفری، اکبر صادقی، امیر حسین کریمی، رحمان جعفری، صادق صادقی، روح الله سیف الهی و امین قاسمی نژاد.

 

 

 

مهدی رحمتی دیروز در تعویض‌ها آزاد جعفرزاده، معراج پور تقی، بهتاش میثاقیان، ابوذر صفرزاده و احمد الجبوری را به میدان فرستاد که جایی در لیست فصل گذشته شهر خودرو نداشتند و به تازگی با مشهدی‌ها به توافق رسیده‌اند. 

در لیست شهر خودرویی‌ها از بازیکنانی مانند علی نعمتی، حسین مهربان، متین صفائیان، بهتاش میثاقیان و سعید جلالی راد به عنوان سهمیه بومی یاد می‌شود که البته متین صفائیان نیز از جمع عنابی‌پوشان جدا شده تا در طول سالیان حضور پدیده (شهر خودرو) در لیگ برتر، تعداد بازیکنان بومی این تیم به کاهش پیدا کند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا