ورزشی

نیکبخت: نادری بی حاشیه است و موفق می شود

پنل اس ام اس هیرو

به گزارش “آلانه” علیرضا نیکبخت واحدی که خود یکی از 15 چهره یاغی فوتبال ایران شناخته می‌شود و پس از حضور در تیم استقلال، تصمیم به بازی در جمع سرخ‌پوشان پایتخت را گرفت و دوباره پس از چندین سال، به جمع استقلالی‌ها بازگشت، در واکنش به انتقال جنجالی محمد نادری از پرسپولیس به استقلال در گفتگو با خبرنگار ما گفت: به محمد نادری تبریک می‌گویم و فکر می‌کنم تیم خیلی خوبی را برای پیشرفت فوتبالش انتخاب کرد. امیدوارم درخشش بسیار زیادی را داشته باشد، چون ما واقعا فصل گذشته دفاع چپ خیلی خوبی مثل آقای میلیچ را داشتیم و امیدوارم ایشان هم قراردادش را تمدید کند تا پس از مدت‌ها، استقلال بتواند در جناح چپ شرایط خوبی را داشته باشد.

 

نیکبخت واحدی افزود: انتقال جنجالی (از پرسپولیس به استقلال و یا از استقلال به پرسپولیس) فکر می‌کنم بار روی دوش بازیکن را بیشتر می‌کند اما امیدوارم که آقای نادری بتواند این حجم از انتقادات از سوی تیم رقیب را بتواند دفع کند و بداند که در چه تیمی دارد بازی می‌کند؛ به حاشیه‌ها توجهی نکند و مثل گذشته که بازیکن بی‌حاشیه‌ای بود بتواند در استقلال بدون حاشیه و موفق به کارش ادامه دهد.

 

دفاع چپ سابق سرخابی پایتخت درباره تفاوت شرایطی که او از استقلال به پرسپولیس رفت تا امروز که نادری از پرسپولیس به استقلال آمده، گفت: رسانه‌ها، اینترنت و اینستاگرام و سایر برنامه‌ها راه دسترسی آسان به بازیکنان هستند و حتی صفحات جعلی که بیایند و شعارهای تخریبی را بیان کنند، اما می‌گویم من کسی که این انتقال را به جان خود خریده، مطمئنا می‌تواند کار را مدیریت کند و به این هجمه از انتقاداتی که می‌شود پشت گوش خود بگذارد. چون واقعا من از محمد نادری حاشیه‌ای را ندیده‌ام و امیدوارم این حاشیه‌ها از او دور بماند و بتواند مثمرثمر برای استقلال باشد. بهترین راه این است که حرف را پشت سر خود بگذارد و اهمیت ندهد و به فوتبال خود ادامه دهد. مطمئنم نادری می‌تواند در استقلال موفق باشد.

 

مربی جدید گل‌ریحان البرز در توضیح شرایط انتقال خود از استقلال به پرسپولیس گفت: من متاسفانه سال 85، باشگاه استقلال با من قرارداد نبست و یک روز مانده به پایان نقل و انتقالات من آن تصمیم جنجالی را گرفتم و همگان دیدند که پس از مدتی که به استقلال بازگشتم، با همه توان در خدمت این تیم بودم و همه‌جوره هنوز هم این تیم را حمایت می‌کنم.

 

علیرضا نیکبخت واحدی درباره گذراندن سختی‌های انتقالش به پرسپولیس گفت: سالی که من به پرسپولیس رفتم، فضای ارتباطی محدود بود و فقط در استادیوم و در فضای خیابان می‌توانستیم با مردم مواجه شویم؛ با مدیریتی که انجام دادم، بازهم باید بگویم البته که من بازیکنی بودم که برای هر دو تیم تلاش کردم و زحمت کشیدم و کم نگذاشتم که الان بخواهم مدیون خودم باشم. فوتبالیست‌جماعت اگر اسمش حرفه‌ای هست، باید حرفه‌ای فکر کند و الان این انتقال، درست است که جنجالی بوده اما فکر می‌کنم زمان ما، خیلی جنجالی‌تر بود. به دلیل این‌که بازیکنان بزرگی در فوتبال ایران بازی می‌کردند، البته نمی‌خواهم خدایی ناکرده به شرایط بی‌احترامی کنم و همگی قابل احترام هستند اما زمانی که ما بازی می‌کردیم، بازیکنان بزرگی بودند و حضور آن‌ها، سنگینی را روی دوش سایرین و از جمله خودِ من می‌گذاشت که چقدر این انتقال می‌تواند برای هواداران تاثیرگذار باشد.

 

وی افزود: می‌دانم پس از انتقال من دل بسیاری از هواداران شکسته شد اما برگشتم که جبران کنم؛ الان که دورادور در خدمت استقلال هستیم اما مطمئنا آن‌هایی که فوتبالی باشند، می‌توانند من را بابت آن تصیمم ببخشند. من در زمان حضورم در پرسپولیس هم تمامی بازی‌های استقلال را دنبال می‌کردم، گفتم که به خاطر یک سوءمدیریتی که اتفاق افتاد و به گردن آقای قلعه‌نویی انداختند، من از استقلال جدا شدم. مثل حال حاضر استقلال که تیم ما با بحران مدیریت دچار شده، در آن زمان هم این اتفاق رخ داد و صلاح ندانستند که من درخدمت استقلال باشم اما الان ما ضعف مدیریت داریم و می‌تواند به پیکره باشگاه ضربه بزند، امیدوارم زودتر این مشکلات حل شود و نه تنها استقلال و پرسپولیس بلکه تمامی تیم‌ها تحت نظر فوتبالی‌ها کارشان را دنبال کنند و آن‌ها بتوانند برای تیم‌شان تصمیم بگیرند.

در بخش پایانی صحبت‌های خود، نیکبخت واحدی درباره ترکیب استقلال با بازگشت بازیکنانی چون میلیچ، کریمی و دیاباته گفت: به نظر من هم اگر بازیکنانی مثل علی کریمی و هروویه میلیچ تمدید کنند و دیاباته هم بازگردد، من فکر می‌کنم پیکره تیم دست نخورده می‌ماند و امیدوارم که این اتفاق بیفتد. ما خوشحال می‌شویم که آقای کریمی در استقلال بماند چرا که واقعا هم بازیکن خوبی است و هم زحمت زیادی را برای استقلال کشیده است. محمود فکری چون در زمان بازی خود هم، جنگنده در میدان حاضر می‌شد، فکر می‌کنم تیمش را هم جنگنده راهی مسابقات می‌کند، من امیدوارم بازی‌های اول را به دلیل شروع دیرهنگام تمرینات از دست ندهیم اما مطمئنم محمود فکری این تیم را برای قهرمانی بسته است.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا