ورزشی

نکونام: یکی دو تیم آماده نبودند لیگ را عقب انداختند!

پنل اس ام اس هیرو

به گزارش “آلانه” ، نکونام درباره حاشیه‌های فوتبال ایران و تعویق رقابت های لیگ برتر گفت: همه چیزمان به هم می آید! برنامه لیگ هم دادند ولی چون یکی دو تیم آماده نبودند بازی ها عقب افتاد. قطعا ستاد کرونا تشخیص داده که بازی ها برگزار نشود ولی با 4-5 روز هیچ اتفاقی نمی افتد!

 

از اول مشخص بود بازی ها به تعویق می‌افتد

در این وسط تیم ملی با بوسنی بازی دوستانه دارد و این دیگر شاهکار برنامه ریزی است. ما برنامه ریزی را درست انجام دادیم، اردو گذاشتیم ولی الان این شرایط به سود تیم‌هایی است که آماده نیستند. ما از این موضوع ناراحت و گله‌مند هستیم. نه فقط ما بلکه بقیه تیم ها ناراحت هستند. شرایط الان نابرابر است و تصمیم ها گرفته شده است. وقتی تمرینات تیم هایی که سازمان نداشت و درست انجام نمی شد کاملا مشخص بود آنها با خیال راحت تمرین می کردند. از اول مشخص بود که بازی ها در موعد مقرر برگزار نمی شود.

 

با 5 روز عقب انداختن بازی‌ها چیزی درست نمی‌شود

کرونا نیاز به بهداشت و رعایت دارد و شما می دانید سال گذشته ما بیشترین لطمه را خوردیم. بچه ها در حال حاضر رعایت می کنند و امیدوارم مشکلی پیش نیاید. ما  همه چیز را پیش بینی کردیم ولی مطمئنا آسیب دیدگی ها به فوتبال و تیم ها ضربه می زند. مهم نیست بازی ها 20 روز دیرتر برگزار شود به شرطی که کرونا از کشور خارج شود ولی با 5 روز عقب انداختن هیچ چیزی درست نمی شود. تازه قرار نیست قرنطینه ای هم رعایت شود.چرایش را نمی‌دانم.

 

در جنگی نابرابر هستیم
وقتی قرار است یک بازی انجام شود و سپس تیم ملی بازی دوستانه داشته باشد این‌ها باعث می شود یکسری فرصت برای بقیه به وجود بیاید.به هر حال یکسری چیزها مشخص است، ما در این فوتبال بازی کردیم و یکسری چیزها را می فهمیم. جنگ نابرابر به این دلیل است که یکسری تیم ها زحمت می شکند و یکسری تیم ها در مرور زمان زحمتی می کشند.

احتمال قهرمانی فولاد
من همیشه بازی به بازی جلو می روم و همیشه در فوتبال همین دید را داشتم. تلاشمان را می کنیم و دوست داریم موفق شویم. امیدوارم کرونا از کشور ما برود و در نهایت اتفاقاتی رخ بدهد که فوتبال ما پیشرفت کند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا