ورزشی

مورینیو و زیدانِ تاتنهام با سر شکسته (عکس)

کد خبر: 1715117/50

زمان: 10:20  
1399/08/02

بازدید: 20,850

پیر امیل هویبرگ بازیکن دانمارکی تاتنهام که در جریان بازی دیشب تیمش مقابل لاسک با سر باندپیچی شده به بازی ادامه داد از طرف ژوزه مورینیو به زین الدین زیدان تشبیه شد.

به گزارش “آلانه”، در جریان دیدار تاتنهام و لاسک اتریش در شروع فصل جدید لیگ اروپا که با پیروزی 3-1 شاگردان مورینیو به پایان رسید، در دقیقه 21 مسابقه پیر امیل هویبرگ بازیکن دانمارکی تاتنهام در یک درگیری از ناحیه سر مجروح شد ولی بعد از چند دقیقه با سری باندپیچی شده به زمین بازگشت و به بازی ادامه داد.

 

 

هویبرگ با وجود مصدومیت شدید از ناحیه سر تا دقیقه 62 در زمین حضور داشت و با اینکه مشخص بود درد می کشد راضی به ترک میدان نبود. هویبرگ دانمارکی امسال تابستان از ساوتهمپتون به تاتنهام منتقل شد.

 

 

ژوزه مورینیو سرمربی تاتنهام در پایان بازی به تمجید روحیه این بازیکن دانمارکی پرداخت و او را با زین الدین زیدان مقایسه کرد. مورینیو به دریبل خاصی که هویبرگ در نیمه اول اجرا کرد و به دریبل زیدانی معروف است اشاره کرد و با ستاره دانمارکی اش در این باره شوخی هم کرد.

 

 

مورینیو در این باره گفت: ” بین دو نیمه به خاطر دریبل او شوخی می‌کردیم و همه زیدان صدایش می‌کردیم. حرکت خیلی قشنگی است ولی دیگر تکرارش نکن پیر! “

 

سرمربی تاتنهام در ادامه گفت: ” هویبرگ بازیکن خیلی خوبی است. او در زمین رهبری می کند و کاپیتانی بدون بازوبند است”.

 

 

 

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا