ورزشی

لیونل مسی نه، سایه او در میدان بود (عکس)

پنل اس ام اس هیرو

کد خبر: 1715367/42

زمان: 19:34  
1399/08/03

بازدید: 54,595

بعد از ظهر تلخ کاپیتان آرژانتینی؛

لیونل مسی، کاپیتان آرژانتینی بارسلونا نتوانست گره از کار تیمش مقابل رئال مادرید باز کند.

به گزارش “آلانه”، با جدایی کیکه ستین و ورود رونالد کومان نیز شرایط برای بارسلونا چندان تغییر نکرد و بلوگرانا امروز و در شرایطی که نمایش قابل قبولی در مقابل رئال مادرید ارائه نداد، با نتیجه 1-3 مغلوب شد و اولین بازی مهم فصل را به رقیب دیرینه واگذار کرد.

 

اما لیونل مسی، کاپیتان 32 ساله بارسلونا در بازی امروز نتوانست درخشش گذشته را تکرار کند و روند عدم گلزنی او در ال کلاسیکو ادامه یافت. لیونل مسی بیش از 900 روز است در باز کردن دروازه رئال مادرید ناکام بوده و حالا برای شکستن این طلسم باید تا بازی برگشت صبر کند.

 

لیونل مسی در نیمه اول صاحب فرصت فوق العادهای برای گلزنی شد. او بعد از جا گذاشتن سرخیو راموس با دروازه رئال مادرید تک به تک شده بود، اما عکس العمل فوق العاده تیبو کورتوا مانع باز شدن دروازه شد. دقایقی بعد او با حرکتی تماشایی به قلب خط دفاعی رئال مادرید زد، اما کاسمیرو این بازیکن را متوقف کرد و داور حتی بعد از بازبینی نیز اعتقادی به پنالتی نداشت. البته در صحنه به ثمر رسیدن گل اول بارسلونا، این حرکت با پاس تماشایی مسی آغاز شده و در نهایت به گلزنی انسو فاتی منجر شد. اما مسی در شش ال کلاسیکوی اخیر نه موفق به گلزنی و نه ارسال پاس گل شده است.

 

 

 

اما در نیمه دوم شاهد اثرگذاری خاصی از لیونل مسی در میدان نبودیم و در نهایت این رئال مادرید بود که دو بار دیگر به گل رسید و 1-3 موفق به کسب برتری در این دیدار حساس شد. این در حالیست که لیونل مسی در فصل تابستان تا آستانه جدایی از بارسلونا نیز پیش رفت و در نهایت به علت عدم تمایل به درگیری حقوقی با باشگاه در این تیم ماندنی شد. اخبار حاکی از آن است که در صورت حفظ این روند، لیونل مسی تابستان بعدی به عنوان بازیکن آزاد نوکمپ را ترک خواهد کرد. حداقل تا امروز بعید به نظر می رسد بارسلونا موفق به کسب دستاورد بزرگی در ماه های آتی شود.

 

 

 

 

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا