ورزشی

سولسشر: نگران نیمکت‌نشینی فن دبیک نباشید

پنل اس ام اس هیرو

کد خبر: 1715418/52

زمان: 23:27  
1399/08/03

بازدید: 9,586

اوله گنار سولسشر، سرمربی منچستریونایتد می‌گوید که بالاخره در این تیم دانی فن دبیک فرصت بازی خواهد رسید.

به گزارش “آلانه”، منچستریونایتد در روزی که نمایش نسبتاً خوبی را در اولدترافورد مقابل چلسی ارائه داد اما نهایتاً با تساوی بدون گل متوقف شد تا 7 امتیازی شود و در رتبه عجیب پانزدهم جدول قرار گیرد؛ این در حالی است که بسیاری ابتدای فصل شیاطین سرخ را یکی از شانس‌های اصلی قهرمانی لیگ برتر انگلیس تلقی می کردند. با این وجود هنوز راه زیادی تا پایان باقی مانده و یونایتد می تواند نتایج ابتدای فصل را جبران کند.

 

اوله گنار سولسشر در پایان بازی پیرامون تساوی بدون گل مقابل چلسی گفت: ” ما یک کلین شیت را به ثبت رساندیم و اگرچه به دنبال پیروزی بودیم اما عملکردمان مقابل چلسی بسیار خوب بود. به طور کلی هفته بسیار خوبی را با دو پیروزی و یک تساوی پشت سر گذاشتیم.

 

 

 

 

دو تیم خوب امشب مقابل یکدیگر قرار گرفتند اما فکر می کنم اگر قرار بود یک تیم برنده شود، ما بیشتر لایق آن بودیم. به طور کلی ما فضاهای زیادی ایجاد کردیم اما در ارسال پاس‌های پایانی و گرفتن تصمیمات آخر خوب عمل نکردیم.”

 

دانی فن دبیک، خرید جدید منچستر یونایتد امشب در کمال تعجب تمام 90 دقیقه راه روی نیمکت حضور داشت و به بازی گرفته نشد؛ این در حالی است که سولسشر در بازی های قبلی یونایتد نیز کمتر از این بازیکن در ترکیب اصلی خود استفاده کرده بود. سرمربی منچستریونایتد در پایان بازی پیرامون این موضوع گفت: ” او بازی هایش را انجام خواهد داد. نگران این موضوع نباشید. گفتن اینکه چه کسی بازی کند دشوار است و این که چه کسی به میدان نرود سخت‌تر.”

 

 


 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا