ورزشی

زیدان: می توانستیم چهار گل به بارسلونا بزنیم

پنل اس ام اس هیرو

به گزارش “آلانه”، رئال مادرید امروز با ارائه نمایشی درخشان موفق شد در خانه بارسلونا با نتیجه 1-3 به برتری دست یافته و روزهای دشوار اخیر را فراموش کند. زین الدین زیدان در پایان این مسابقه از عملکرد تیمش ابراز خوشحالی کرده و مدعی شد رئال مادرید فرصت داشت گل های بیشتری نیز وارد دروازه بارسلونا کند.

 

زین الدین زیدان گفت: “من نمی دانم که این انتقادات عادلانه بود یا نه، اما آنچه می توانم بگویم این است که به تیمم افتخار می کنم. ما این پیروزی را در برابر تیمی به دست آوردیم که همیشه شما را به دردسر می اندازد. تیبو کورتوا در دو صحنه دروازه رئال مادرید را نجات داد، اما ما نیز شانس به ثمر رساندن چهار گل برابر بارسلونا را داشتیم. در پایان از کسب سه امتیاز در خانه حریف خوشحالیم.

 

 

ما نمی توانیم دهان منتقدان را ببندیم و آنها را به سکوت وادار کنیم. ما باید مسیر خودمان را ساخته و به آنچه انجام می دهیم ایمان داشته باشیم. این همان کاری است که ما انجام داده ایم. من به عملکرد تیم خود در بازی امروز، دفاع فشرده و حمله به فضاها افتخار می کنم.

 

درخشش سرخیو راموس؟ ما می دانیم که او چقدر برای تیم مهم است و نقش مثبتی ایفا می کند. من برای راموس خوشحالم، اما بیش از همه برای تیم خوشحالم.

 

تفاوت بازی امروز رئال مادرید با شاختار؟ بعضی اوقات هیچ توضیحی در مورد شرایط وجود ندارد. آنچه شما باید در مورد آن فکر کنید عملکرد امروز رئال مادرید داشت. ما می خواهیم همیشه تیمی مانند بازی امروز یا مقطع قبل از قرنطینه و سال گذشته باشیم.

 

قضاوت داور؟ من هرگز در مورد داوران صحبت نمی کنم و امروز نیز چنین اتفاقی رخ نخواهد داد. صرف نظر از این موضوع ما شایسته این پیروزی هستیم. ما 1-3 پیروز شدیم و اگرچه بارسا نیز موقعیت هایی داشت، اما ما نیز بیشتر می توانستیم دروازه حریف را باز کنیم.”

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا