ورزشی

حمله دوباره کنسیسائو به پپ: رفتارش ناخوشایند بود

کد خبر: 1715114/50

زمان: 10:00  
1399/08/02

بازدید: 12,397

سرژیو کنسیسائو سرمربی پورتو با اشاره به دیدار تیمش با منچسترسیتی در لیگ قهرمانان به انتقاد دوباره از پپ گواردیولا پرداخته و رفتار او را به شدت ناخوشایند توصیف کرد.

به گزارش “آلانه”، در جریان دیدار دو تیم منچسترسیتی و پورتو که روز چهارشنبه در اولین هفته از لیگ قهرمانان اروپا به میزبانی سیتی برگزار شد و با پیروزی 3-1 این تیم به پایان رسید مربیان دو تیم پپ گواردیولا و سرژیو کنسیسائو در کنار زمین درگیری لفظی شدیدی پیدا کردند که خبرساز شد. کنسیسائو حالا بار دیگر به انتقاد از پپ دست زده و می گوید رفتار او در این بازی به شدت ناخوشایند بوده.

 

 

کنسیسائو در مصاحبه ای با رسانه های پرتغالی در این باره گفت: ” خیلی چیزها هست که من باید از گواردیولا یاد بگیرم. نوع تحت فشار گذاشتن داورها، نحوه صحبت کردن با بازیکنان حریف و نیمکت تیم حریف”.

 

 

سرمربی پورتو در ادامه گفت: ” گواردیولا الگوی عالی ای است. من باید اینها را یاد بگیرم. نیمکت ما در مقایسه با نیمکت حریف مثل فرشته بود. گواردیولا وقتی درباره کشور ما حرف زد کلمات زشتی به زبان آورد. رفتار او به شدت ناخوشایند بود. البته کل نیمکت سیتی همینطور بودند درحالیکه اگر قرار بود یک نیمکت در آن بازی اعتراض داشته باشد آن نیمکت باید نیمکت پورتو می بود چون در آن بازی همه چیز علیه ما بود”.

 

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا