ورزشی

حسینی- مظاهری؛ فعلا هرکدام یک نیمه!

کد خبر: 1715325/39

زمان: 16:22  
1399/08/03

بازدید: 14,434

رقابت شانه به شانه درون دروازه استقلال

دو دروازه بان استقلال با انگیزه بالا در کنار یکدیگر خود را برای مسابقات لیگ بیستم آماده می کنند.

به گزارش “آلانه”، روزی که رشید مظاهری از تراکتور راهی استقلال شد، برخی هواداران پیش بینی می کردند که سیدحسین حسینی مرد شماره یک آبی ها به خاطر این تصمیم مدیران باشگاه قصد جدایی کند. درباره حسینی شایعاتی پیرامون رفتن به تیم های دیگر هم پیش آمد اما او در نهایت ماند  و به کارش در جمع آبی ها ادامه داد.

 

تصمیم حسینی برای ماندن و جنگیدن در جمع استقلالی ها اما یک رقابت جالب را در پست دروازه بانی به وجود آورده است. این روزها حسینی و مظاهری در تمرینات با هم رقابت کاملا سخت و جدی ای دارند و از حالا مشخص است که کادرفنی استقلال برای انتخاب از بین این دو دروازه بان کار سختی خواهد داشت.

نکته قابل توجه اینکه حسینی و مظاهری در بازی های دوستانه استقلال هم به صورت یکسان به میدان می روند. علاوه بر بازی های قبلی در مسابقه دوستانه امروز آبی ها با هوادار تهران نیز یک نیمه فرصت بازی به حسینی رسید و یک نیمه به مظاهری تا خودشان را نشان بدهند.

 

در این شرایط باید دید در جریان رقابت های لیگ بیستم دروازه بان اول استقلال چه کسی خواهد بود و محمود فکری و همکارانش از بین حسینی و مظاهری کدامیک را برای حضور درون دروازه انتخاب خواهند کرد.

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا