سیاسی

تحقیق و تفحص از نحوه هزینه کرد یک میلیارد یورو برای مقابله با ویروس کرونا کلید خورد

پنل اس ام اس هیرو

نایب رئیس کمیسیون اجتماعی در گفت‌وگو با باشگاه آلانه:

تحقیق و تفحص از نحوه هزینه کرد یک میلیارد یورو برای مقابله با ویروس کرونا کلید خوردولی اسماعیلی، نایب رئیس کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار مجلس گروه سیاسی باشگاه آلانه، از کلید خوردن طرح تحقیق و تفحص از نحوه هزینه کرد یک میلیارد یورو برای مقابله با ویروس کرونا در قوه مقننه خبر داد و اظهار کرد: نمایندگان مجلس در همان زمان که رهبر انقلاب با برداشت یک میلیارد یورو برای مقابله با ویروس کرونا از صندوق توسعه ملی موافقت کردند، اعلام داشتند که یورو به یوروی این پول از دولت حسابرسی خواهند کرد تا این مبلغ در جای دیگر هزینه نشود.

وی افزود: اخیراً دیوان محاسبات استان تهران اعلام کرده که بخشی از این مبلغ صرف خرید ساختمان فناوری نوین دانشگاه شهید بهشتی شده است، مجلس قطعا به نحوه هزینه کرد این یک میلیارد یورو ورود خواهد کرد و در نخستین گام، تحقیق و تفحص از این موضوع شکل خواهد گرفت.

وی تصریح کرد: در شرایطی که حقوق و کارانه پزشکان، پرستاران و کادر درمانی پرداخت نشده است باید مشخص شود مبلغی که از صندوق توسعه ملی برداشت شده در کجا هزینه شده است؟

نایب رئیس کمیسیون اجتماعی مجلس تأکید کرد: طرحی درباره تحقیق و تفحص آماده کرده‌ایم و پس از جمع آوری امضا برای آن تقدیم هیئت رئیسه پارلمان خواهیم کرد تا روال خود را انجام دهد.

انتهای پیام/

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا