ورزشی

انتقال بزرگ در 200 کیلومتری تهران (عکس)

کد خبر: 1715187/51

زمان: 17:34  
1399/08/02

بازدید: 72,592

صبح امروز با حضور تمامی اعضای هیئت‌مدیره باشگاه استقلال در دفتر عبدیان در قزوین مدافع فصل گذشته پرسپولیس به استقلال پیوست.

به گزارش “آلانه”، ظهر امروز جمعه 2(آبان ماه) درنهایت پس از کش‌وقوس فراوان درخصوص انتقال محمد نادری مدافع چپ پا فصل گذشته تیم فوتبال پرسپولیس این مدافع 25 ساله خودش را به دفتر عبدیان یکی از اعضای هیئت‌مدیره استقلال واقع در قزوین رساند و قراردادی یک‌ساله با باشگاه رقیب منعقد کرد تا او را در این فصل با یک چرخش 180 درجه‌ای با لباس آبی در میادین ببینیم.

این در حالی است که روز گذشته مهدی عبدیان با انتشار یک استوری در صفحه شخصی‌اش اعلام کرده بود که به علت عدم همکاری و ایجاد مشکلاتی از سمت سرپرست باشگاه، دیگر در نمی‌خواهد مسئولیتی در نقل و انتقالات باشگاه استقلال بر عهده داشته باشد.

شنیده‌ها حاکی از آن دارد که مددی تمایلی برای قرارداد یک‌ساله نداشت که این موضوع شب گذشته با وساطت حجت نظری حل می‌شود تا عبدیان قرار خودش را برای امروز با نادری تنظیم کند.

 

از طرفی علی نظری جویباری که نقش بارزی در به سرانجام رساندن این پرونده داشت صبح امروز به همراه محمد نادری خودشان را دفتر عبدیان در قزوین می‌رسانند تا با اضافه شدن خلیل زاده و حجت نظری دو عضو دیگر هیئت‌مدیره باشگاه استقلال این قرارداد به مدت یک سال منعقد شود.

گفته می‌شود در تقسیم‌ وظایفی که هفته گذشته بین افراد فوق انجام شده بود، قرار شد تا مهدی عبدیان مذاکرات نادری را با باشگاه کورتریک بلژیک پیش ببرد و علی نظری جویباری که در سال‌های گذشته مسئولیت ویژه‌ای در تیم نقل و انتقالاتی باشگاه استقلال ایفا می‌کرد، مذاکرات داخلی را با نادری انجام دهد که درنهایت منجر به پیوستن این بازیکن با ارزش به استقلال شد.

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا