ورزشی

ابهامِ ادامه‌دار در سرنوشت شماره 6 استقلال و سپاهان

پنل اس ام اس هیرو

کد خبر: 1715413/41

زمان: 23:07  
1399/08/03

بازدید: 24,398

بازگشت کیانی به تمرین با حفظ درخواست؛

کاپیتان طلایی پوشان اصفهانی که در دو بازی آخر تدارکاتی سپاهان حضور نداشت و بخشی از تمرینات تیم را از دست داده، از امروز به تمرینات تیم بازگشت.

به گزارش “آلانه”، تیم فوتبال سپاهان که اردویی فشرده و دو روزه را در تهران برپا کرد و در همین فرصت مقابل سایپا نیز یک دیدار تدارکاتی انجام داد و به تساوی بدون گل دست یافت، پس از بازگشت به اصفهان بازیکنان و کادر فنی این تیم یک روز استراحت کردند و از روز شنبه دوباره تمرینات تیم برای حضور مقتدرانه در لیگ بیستم از سر گرفته شد. پش
نکته ویژه تمرین امروز طلایی‌پوشان زیر نظر محرم نویدکیا، ملحق شدن کیانی به سایر نفرات تیم بود. مهدی کیانی کاپیتان و هافبک با تجربه زردپوشان که در اردوی تهران غایب بود و در تمرینات شرکت نداشت  و حتی دیدار دوستانه سپاهان مقابل ذوب اهن را نیز از روی سکوها تماشا کرده بود، امروز همراه با سایر نفرات تیم تمرین کرد تا احتمال ادامه حضورش برای سومین فصل پیاپی در جمع طلایی پوشان قوت بگیرد.

کیانی که با قراردادی 2 ساله در ابتدای لیگ هجدهم به سپاهان پیوست، پیش از پایان مدت زمان قراردادش که انتهای لیگ نوزدهم بود، بار دیگر قرارداد خود را تمدید کرد، ولی افزایش خیره‌کننده دستمزد بازیکنان در پنجره تابستانی لیگ بیستم که پیامد کاهش شدید قدرت اقتصادی کشور بوده، سبب شده تا کیانی علیرغم اینکه قرارداد خود را تمدید کرده، برای ادامه حضور خواهان دستمزد بالاتری بشود؛ موضوعی که طی روزهای گذشته محل بحث و گفتگو میان او و محمدرضا ساکت مدیرعامل باشگاه سپاهان بوده و به نتیجه مشخصی نرسیده و هنوز معلوم نیست کاپیتان طلایی پوشان اصفهانی طی دو فصل گذشته، آیا درلیگ بیستم هم با این تیم خواهد ماند یا خیر. فعلا اما با اضافه شدن کیانی به تمرینات، احتمال ادامه حضور او بیشتر از روزهای گذشته به نظر می‌رسد.

جدایی کیانی البته با یک اتفاق مهم دیگر در فصل نقل و انتقالات باشگاه سپاهان نیز گره خورده و در صورتی که مذاکرات علی کریمی با مدیران باشگاه به نتیجه برسد، احتمال جدایی کیانی را خیلی بیشتر از گذشته تقویت خواهد کرد؛ با این وجود اما احتمال تمدید قرارداد شماره 6 فصل گذشته استقلال با آبی‌پوشان تهرانی بیشتر به نظر می‌رسد، مگر اینکه حضور نویدکیا کفه ترازو را به طرف باشگاه پرورش دهنده هافبک دفاعی فصل گذشته استقلال بازگرداند و علی کریمی با بازگشتش شماره 6 را هم از مهدی کیانی بگیرد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا