ورزشی

پایان سکوت پیروانی؛ این رفتار درست نیست آقای رسول پناه!

پنل اس ام اس هیرو

به گزارش آلانه، مدیر تیم پرسپولیس گفت: پرسپولیس روزهای سخت زیاد دیده و با تلاش مضاعف و اتحاد و سربلند بیرون امده  در شرایط کنونی، خانواده بزرگ پرسپولیس باید کنار تیم و کادرفنی باشند و حمایت و همدلی ها تقویت شود.

 

افشین پیروانی خاطرنشان کرد: متاسفانه اتفاقات زیادی رخ داده که اگر بخواهیم در مورد تک تک شان صحبت کنیم حاشیه ها و مشکلات بیشتر می شود. در حال حاضر روزهای سختی را سپری می کنیم؛ بعد از راهیابی به فینال آسیا به پرسپولیس لطمات زیادی وارد شده که باعث ناراحتی همه اعضای تیم و هواداران و همه پرسپولیسی ها شده اما ایمان دارم تمام این اتفاقات بچه های تیم را مصمم تر کرده و حمایت هواداران هم بیشتر می شود‌‌.

 

او در ادامه گفت: به هیچ چیز جز نام و سربلندی پرسپولیس نباید فکر کرد و حواشی ایجاد شده باید مهار شود و از دامن زدن به ان پرهیز کرد. کسانی که برای تیم تلاش می کنند از جمله کادر فنی و بازیکنان نباید مورد کم لطفی و‌تهمت قرار بگیرند بلکه اکنون زمان تقدیر از انهاست. متاسفانه این مدت به بازیکنان تیم هجمه هایی وارد شد که روا نبود. این بازیکنان که پوکر کردند و تاریخساز شدند مستحق تقدیر هستند و‌مدتهاست قول پرداخت به انها داده شده و تحقق نیافته.برخی از بازیکنان جدید هم هنوز هیچ پولی نگرفته اند‌؛ هواداران باید بدانند برخی از تازه واردها هنوز ریالی دریافتی نداشته اند. ما بابت همه مسائل و اتفاقاتی که رخ داده ناراحتیم. متاسفانه بعضا با برخی جوسازی ها فضا را هم علیه بازیکنان تیم کردند و انها را ازردند اما خوشبختانه هواداران هشیار شدند و این اجازه را ندادند که فضاسازی علیه آنها ادامه یابد.
پیروانی تصریح کرد:

در این مقطع زمانی هواداران باید هوشیار باشند این انها هستند که می توانند با انرژی مثبت و حمایت و اتحاد همدلی ها را پررنگ کرده و موجی از امید را در فضای پیرامونی پرسپولیس ایجاد کنند.هواداران عزیز تمرکزشان را بگذارند روی ایجاد فضای پرشور پرسپولیسی تا حاشیه ها غالب نشود.

 

وی درباره جدایی برخی بازیکنان تاثیرگذار گفت: آنهایی که رفتند موفق باشند. به هرحال تیم باید تقویت می شد اما ۳،۴ بازیکن فیکس و موثرمان را بدلایل گوناگون از دست دادیم‌ و تغییرات در تیم ناخواسته و خلاف برنامه کادرفتی زیاد شد و حداقل دو گزینه اصلی هم جذب نشدند اما دیدید که در دوحه شاهد تاریخ سازی تیم  بودیم و اکنون هم هر چند مجددا نفراتی از تیم جدا شده و امکان جذب بازیکن لیگ برتری یا خارجی هم نداریم اما با درایت اقای گل محمدی و همکاران شان و تلاش مضاعف بازیکنان، حمایت هواداران و پیشکسوتان انشالله بر مشکلات غلبه می کنیم. در مجموع عوامل متعددی در این مسئله دخیل بود. بازیکنانی بودند گرچه اذیت شدند اما انتظار می رفت حضور پرسپولیس در فینال را درک کرده و ماندنی شوند و در شرایط عصبی تصمیم نگیرند؛ این انتظار هوداران از آنها بود که خویشتن دار باشند.بنده می بینم و  می دانم کادرفنی و  بازیکنان تحت فشار هستند و روزهای سختی پشت سر گذاشتند‌و‌ حرف های ناصواب و تهمت هایی هم به انها زده شده.بویژه سرمربی که بار مسوولیت فنی تیم در شرایطی که کلی بازیکن جدا شده و محروم در فینال داریم روی ایشان است.اعضای تیم در شرایط سخت تلاش می کنند انتظارات هواداران را براورده سازند و مثل دوحه و فصل گذشته لیگ تمام وجودشان را می گذارند. از این پس هم باید انرژی مثبت و روحیه بیشتری به تیم داد و برای سربلندی نام پرسپولیس و مقابله با کارشکنی ها بیشتر تلاش کرد؛ هواداران فقط به حمایت از تیم فکر کنند .همه پرسپولیسی ها و اعضای تیم به حاشیه ها بی توجه باشند  و یا علی بگویند.من هم به سهم خود دست تک تک عزیزان را می بوسم .هیچ ادعایی هم ندارم و فقط خواهش می کنم کمک‌کنید که پرسپولیس بتواند هوادارانش را سربلند کند.

 

مدیر پرسپولیس در واکنش به ویدئوها و فایل های صوتی پخش شده از مدیریت باشگاه گفت: بسیاری از این بابت ناراحت هستند و این مسئله را در تماس هایی که با بنده داشتند مطرح کردند.همه ایران سرای من است و باید از مازندرانی های عزیز عذرخواهی کرد .ما در تیم هم کلی بازیکن مازندرانی داریم .اکنون همه بخاطر اینکه حاشیه بیشتر نشود خویشتن داری کرده اند. این صحبت ها درباره اعضای کادر و بازیکنان تیم به حدی ناراحت کننده است که فقط می توان گفت که باعث تاسف و‌ حیرت  است و حرف زدن درباره انها فقط تنش ها را بیشتر می کند. من فقط می دانم اکنون باید باید به تیم و‌ جامعه هواداری ارامش داد و از تاریخ سازان تقدیر کرد نه اینکه‌به‌ انها  بی احترامی شده و  حاشیه ها بیشتر شود.

 

پیشکسوت قرمزها در ادامه عنوان کرد: بنده به حدی برای بازیکنان ناراحت هستم که اصلا نمی دانم چه جوابی به آنهابدهم. به عنوان مدیر تیم، بازیکنان هرروز سوال هایی از من می پرسند ولی آنقدر مشکلات مالی روی تیم سایه انداخته که روز گذشته تصمیم گرفتم به محل تمرین نروم؛ اصلا پاهایم یاری نمی کرد به تمرین بروم .واقعا فشار وحشتناکی روی تیم است و ما هم بخاطر مسئولیتی که داریم باید پاسخگو باشیم و گاها هم جوابی برای این تاریخ سازها که معادلات زندگی شان به خاطر عدم تحقق قول های داده شده بهم ریخته نداریم.

 

وی همچنین درباره سکوت هفته های اخیرش گفت: من مدتی می دیدم که شرایط تا چه حد بهم ریخته است و به همین خاطر حس کردم با صحبت های من شاید تنش ها بیشتر شود و‌بهتر است که اصلا بحثی مطرح نشود. اکنون هم پرسپولیس  می خواهد برای پنجمین باز متوالی قهرمان لیگ شود و در سوپرجام هم پوکر کند و یک فینال بزرگ پیش رو دارد و این خوشایند خیلی ها نیست و دشمنی ها را علنی کرده؛ از همه عاجزانه می خواهم به این تیم کنند و مثل کوه پشت تیم و بچه های باغیرت ان و کادر صبورش باشند. در آستانه فینال آسیا همه ما باید به فکر کمک به تیم باشیم و هر یک به نوعی بار را از روی دوش تیم برداریم.

 

پیروانی درباره اینکه امیدی به جل مشکلات مالی هسا گفت: این را مسوولان باشگاه و هیات مدیره باید با بررسی همه جانبه پاسخ دهد و خواهش من است هر قولی دادع می شود به ان عمل شود و زودتر فکری برای تزریق بودجه به تیم شود.این را هم می دانم که این اواخر باشگاه در شرایط سختی بوده؛ پرداخت مطالبات برانکو هم مطرح بود اما به هرصورت باید فکری به حال تیم هم کرد و نباید مکرر زمان پرداخت تعیین کرد و به ان عمل نکرد.وگرنه این بازیکنان که پوکر را رقم زدند دیدید که مطالبات باقیمانده و اپشن های لیگ هجدهم خود را اواخر لیگ نوزدهم گرفتند،سی درصد طلب شان  هم دست اخر پرداخت نشد اما با باشگاه راه امدند.ان زمان خداقل بابت لیگ نوزدهم پرداختی به تیم صورت گرفت اما الان انها نه بابت فصل جدید ریالی از قسط اول را گرفته اند نه اپشن ها را و قول ها هم تحقق نیافته و تازه جو منفی هم علیه شان درست شده در حالی که رقم پایه قراردادشان انصافا نسبت به تیم های مدعی خیلی کمتر بوده و تازه در صورت قهرمان شدن و صعود اسیایی مبالغی می گیرند.یا بازیکن جدید.مگر لک،ال کثیر یا پهلوان کم پیشنهاد داشتند.عیسی جزو بهترین گلزن های لیگ بود و تا زمان حضور در باشگاه پرسپولیس از تیم های دیگر با او تماس می گرفتند اما او پیشنهادهای سه برابر پرسپولیس را ندید گرفت و امد اینجا و اکنون او و برخی دیگر هیج دریافتی نداشته اند و هیج هوادار و رسانه ای هج از ان مطلع نشده اند. مگر می شود بازیکنان پول نگیرند؟مگر می شود بازیکن بزرگی که پوکر را رقم زده و در فینالیست شدن هم وجودش را گذاشته تا می گوید چرا به قولها عمل نمی شود یک جو منفی و کاذب علیهش ایجاد شود. آنهم برای تیمی که به فینال آسیا رفته، این اتفاقات نمی تواند بطور کلی نمی تواند توجیهی داشته باشد. باید هرطور شده شرایط درست شود تا بازیکنان هم بتوانند با آسودگی خاطر در تمرینات و بازی ها حاضر شوند و شرایط کنونی شان بهم ریخته و آینده شان در خطر نباشد. در این بین باید از کارگزار و بانک گردشگری که همکار کارگزار است هم تشکر کرد چرا که انها در این شرایط بحران اقتصادی، بیشتر از آنچه که تعهد داشته اند به باشگاه پرداختی داشته اند و ایجاد برخی هجمه ها علیه انها عین بی انصافی است. در نهایت امیدوارم با درامدزایی هایی که از لیگ قهرمانان داشتیم به زودی مشکلات حل شود و تا زمان وصول درامدها هم فکری برای پرداخت به تیم شود.

 

پیروانی درباره اینکه امیدی به حل مشکلات مالی هسا گفت: این را مسوولان باشگاه و هیات مدیره باید با بررسی همه جانبه پاسخ دهد و خواهش من است هر قولی دادع می شود به ان عمل شود و زودتر فکری برای تزریق بودجه به تیم شود.این را هم می دانم که این اواخر باشگاه در شرایط سختی بوده؛ پرداخت مطالبات برانکو هم مطرح بود اما به هرصورت باید فکری به حال تیم هم کرد و نباید مکرر زمان پرداخت تعیین کرد و به ان عمل نکرد.وگرنه این بازیکنان که پوکر را رقم زدند دیدید که مطالبات باقیمانده و اپشن های لیگ هجدهم خود را اواخر لیگ نوزدهم گرفتند،سی درصد طلب شان  هم دست اخر پرداخت نشد اما با باشگاه راه امدند.ان زمان خداقل بابت لیگ نوزدهم پرداختی به تیم صورت گرفت اما الان انها نه بابت فصل جدید ریالی از قسط اول را گرفته اند نه اپشن ها را و قول ها هم تحقق نیافته و تازه جو منفی هم علیه شان درست شده در حالی که رقم پایه قراردادشان انصافا نسبت به تیم های مدعی خیلی کمتر بوده و تازه در صورت قهرمان شدن و صعود اسیایی مبالغی می گیرند.یا بازیکن جدید.مگر لک،ال کثیر یا پهلوان کم پیشنهاد داشتند.

 

سرپرست پرسپولیس با اشاره به خریدهای جدید توضیح داد: عیسی جزو بهترین گلزن های لیگ بود و تا زمان حضور در باشگاه پرسپولیس از تیم های دیگر با او تماس می گرفتند اما او پیشنهادهای سه برابر پرسپولیس را ندید گرفت و امد اینجا و اکنون او و برخی دیگر هیج دریافتی نداشته اند و هیج هوادار و رسانه ای هج از ان مطلع نشده اند. مگر می شود بازیکنان پول نگیرند؟مگر می شود بازیکن بزرگی که پوکر را رقم زده و در فینالیست شدن هم وجودش را گذاشته تا می گوید چرا به قولها عمل نمی شود یک جو منفی و کاذب علیهش ایجاد شود. آنهم برای تیمی که به فینال آسیا رفته، این اتفاقات نمی تواند بطور کلی نمی تواند توجیهی داشته باشد. باید هرطور شده شرایط درست شود تا بازیکنان هم بتوانند با آسودگی خاطر در تمرینات و بازی ها حاضر شوند و شرایط کنونی شان بهم ریخته و آینده شان در خطر نباشد. در این بین باید از کارگزار و بانک گردشگری که همکار کارگزار است هم تشکر کرد چرا که انها در این شرایط بحران اقتصادی، بیشتر از آنچه که تعهد داشته اند به باشگاه پرداختی داشته اند و ایجاد برخی هجمه ها علیه انها عین بی انصافی است. در نهایت امیدوارم با درامدزایی هایی که از لیگ قهرمانان داشتیم به زودی مشکلات حل شود و تا زمان وصول درامدها هم فکری برای پرداخت به تیم شود.

 

پیروانی درخصوص مدیران پرسپولیس گفت: این را مسوولان باشگاه و هیات مدیره باید با بررسی همه جانبه پاسخ دهد و خواهش من است هر قولی داده می شود به ان عمل شود و زودتر فکری برای تزریق بودجه به تیم شود.این را هم می دانم که این اواخر باشگاه در شرایط سختی بوده؛ پرداخت مطالبات برانکو هم مطرح و‌‌اولویت بود اما به هرصورت باید فکری به حال تیم هم کرد و نباید مکرر زمان پرداخت تعیین کرد و به ان عمل نکرد.خلاف شایعات و جوسازی ها این بازیکنان که پوکر را رقم زدند دیدید که مطالبات باقیمانده و اپشن های لیگ هجدهم خود را اواخر لیگ نوزدهم گرفتند،سی درصد طلب شان  هم دست اخر پرداخت نشد اما با باشگاه راه امدند.ان زمان حداقل بابت لیگ نوزدهم پرداختی به تیم صورت گرفت اما الان انها نه بابت فصل جدید نه‌ریالی از قسط اول را گرفته اند نه اپشن ها را و قول ها هم تحقق نیافته و تازه جو منفی هم چند روزی علیه شان درست شده در حالی که رقم پایه قراردادشان انصافا نسبت به تیم های مدعی خیلی کمتر بوده و تازه در صورت قهرمان شدن و صعود اسیایی مبالغی می گیرند.یا بازیکن جدید مگر کم پیشنهاد داشتند. تیم های مدعی یا متمول با برخی خریدهای ما تا زمان حضور در باشگاه پرسپولیس تماس می گرفتند اما انها پیشنهادهای سه برابر پرسپولیس را ندید گرفت و امدند اینجا و اکنون برخی شان هیج دریافتی نداشته اند و هیج هوادار و رسانه ای هم از ان مطلع نشده اند.

 

وی گفت: مگر می شود بازیکنان پول نگیرند؟مگر می شود بازیکن بزرگی که پوکر را رقم زده و در فینالیست شدن هم وجودش را گذاشته تا می گوید چرا به قولها عمل نمی شود یک جو منفی و کاذب علیهش ایجاد شود. آنهم برای تیمی که به فینال آسیا رفته. این اتفاقات نمی تواند بطور کلی نمی تواند توجیهی داشته باشد. باید هرطور شده شرایط درست شود تا بازیکنان هم بتوانند با آسودگی خاطر در تمرینات و بازی ها حاضر شوند و شرایط کنونی شان بهم ریخته و آینده شان در خطر نباشد. در این بین باید از کارگزار و بانک گردشگری که همکار کارگزار است هم تشکر کرد چرا که انها در این شرایط بحران اقتصادی، بیشتر از آنچه که تعهد داشته اند به باشگاه پرداختی داشته اند و ایجاد برخی هجمه ها علیه انها عین بی انصافی است. در نهایت امیدوارم با درامدزایی هایی که از لیگ قهرمانان داشتیم به زودی مشکلات حل شود و تا زمان وصول درامدها هم فکری برای پرداخت به تیم شود.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا