ورزشی

نویدکیا: در سپاهان من تصمیم می‌گیرم

پنل اس ام اس هیرو

به گزارش”آلانه” ، محرم نویدکیا و ساکت ظهر امروز میهمان برنامه زنده رود در شبکه اصفهان بودند و در سالروز تاسیس باشگاه سپاهان و حضور این تیم به عنوان اولین تیم ایرانی در جام باشگاه های جهان در رابطه با موضوعات مختلف پیرامون تیم فوتبال باشگاه صحبت کردند.

 

شرایط و وضعیت سپاهان خوب است

محرم نویدکیا سرمربی طلایی‌پوشان اصفهانی در شروع حرف هایش، با اشاره به روز سپاهان در مورد شرایط این تیم اظهار داشت: روز سپاهان را به همه سپاهانی‌ها، کارکنان کارخانه فولاد مبارکه و مردم اصفهان تبریک می‌گویم. شرایط و وضعیت تیم خیلی خوب است. من و محمدرضا ساکت در بحث حرفه‌ای مکمل هم هستیم.

 

شاید یکی دو تغییر داشته باشیم

نویدکیا در مورد شرایط تیم اینطور توضیحاتش را آغاز کرد: در تیم تغییرات زیادی نداشتیم چون در یکی دوسال اخیر خریدهای خیلی خوبی انجام شده بود. سعی کردیم با همین نفرات کار را ادامه بدیم. اگر مشکل خاصی ایجاد شود، شاید یکی دو تغییر داشته باشیم. شرایط مهیاست که لیگ را شروع کنیم. شاید کم و کسری وجود داشته باشد. ممکن اشتباه هم داشته باشم ولی سعی می‌کنم کمتر اشتباه کنم و تیم را طوری هماهنگ کنم که نتایج خوبی بگیریم و مردم اصفهان را شاد کنیم.

 

من رعایت نکنم، از بازیکنان انتظاری نمی رود

سرمربی سپاهان در مورد رفتارش در کار مربیگری گفت: من هم مثل محمدرضا ساکت سعی می‌کنم همیشه با لبخند باشم اما در کار باید حرفه‌ای باشیم و نظم را رعایت کنیم. اگر من به عنوان سرمربی اصول را رعایت نکنم نمی‌توانم از بازیکنان انتظار داشته باشم آن‌ها رعایت کنند.

 

دلم می‌خواست کاری کنم که متفاوت تر باشد

نویدکیا در مورد وفاداری به سپاهان اظهار داشت: من از 14 سالگی اینجا بودم. سال‌های زیادی از زندگیم را در باشگاه گذراندم. پیشنهادهای خیلی زیادی هم چه از داخل و چه از خارج به خصوص کشورهای عربی داشتم. ولی همیشه دلم می‌خواست کاری کنم که متفاوت‌تر باشد. به همین خاطر ترجیح دادم که در سپاهان بمانم و به تیمم کمک کنم.

 

با سن کم تصمیمات خوبی گرفتم

وی افزود: الان هم واقعا خوشحالم. شاید آن موقع پیشنهادهایی که می‌شد مخصوصا از کشورهای عربی از لحاظ اقتصادی برام جذاب بود اما وقتی به گذشته بر می‌گردم می‌بینم با اینکه سن کمی داشتم ولی واقعا تصمیم خوبی گرفتم. برایم لذت بخش است که کل دوران ورزشیم را در سپاهان گذراندم و قهرمانی‌های زیادی به دست آوردم.

تست نگیریم ممکن است به بقیه منتقل کند

نویدکیا در مورد برنامه‌ روزهای آینده سپاهان گفت: با برنامه ریزی‌هایی که کردیم 5 آبان یک بازی دوستانه با تراکتور می‌کنیم و نهم آبان هم با آلومینیوم اراک در اصفهان بازی می‌کنیم و از تاریخ 16 آبان هم شروع لیگ است. ما هر 7 تا ده روز یکبار تست می‌دهیم. اگر مراقبت نکنیم چون همه در رختکن یا زمین در کنار هم هستند اگر یکی از بچه‌ها تستش مثبت شود ممکن است به بقیه سرایت کند.

 

هواداران در فضای مجازی محبتشان را نشان می‌دهند

وی در مورد غیبت هواداران  سپاهان در ورزشگاه به خاطر رعایت پروتکل‌های بهداشتی عنوان کرد: می‌دانم هواداران روزهای سختی را پشت سر می‌گذارند. سال ها با آن‌ها زندگی کردم. دیدم که در سرما و گرما چه مسافت‌هایی را می‌آیند تا به استادیوم برسند. می‌دانم روزهای سختی است ولی امیدوارم با انرژی مثبتی که از منزل می‌دهند به ما کمک کنند. حتی در فضای مجازی هم محبتشان را نشان می دهند.

 

هواداران باید سلیقه‌های شخصی را کنار بگذارند

سرمربی سپاهان سپس درخواستی از هواداران تیم مطرح کرد و افزود: امیدوارم سعی کنند با هم یکدل باشند. اختلاف سلیقه وجود دارد اما وقتی سپاهان می‌شویم دلم می‌خواهد سلیقه‌ها را کنار بگذارند. همه باید با هم باشند تا بتوانیم با هم سپاهان را به قهرمانی برسانیم و همه با هم خوشحال شویم به خاطر اتفاقات خوبی که در آینده برایمان خواهد افتاد.

در فوتبال حرفه‌ای یک نفر باید تصمیم بگیرد

بخش بعدی حرف های نویدکیا در مورد حضور در فضای مجازی بود و گفت: خیلی اهل  فضای مجازی نیستم اما به گوشم می‌رسد. الان بحث کرونا است  ولی قبلا اینطور نبود. هواداران سر تمرین می آمدند. من کاپیتان تیم بودم و سعی می‌کردیم صحبت و بحث کنیم. سعی می‌کردم قانعشان کنم. از نقطه نظرات آن‌ها استفاده می‌کردیم. رابطه متقابلی بین من و هواداران سپاهان وجود دارد. ممکن است اختلاف سلیقه باشد، همه را با کمال میل و به دیده منت قبول می‌کنم اما در فوتبال حرفه‌ای باید یک نفر تصمیم بگیرد و این مسئولیت بر عهده من است. اگر در آینده اشتباهی پیش آمد از همه عذرخواهی می‌کنم اما مطمئن باشند تلاش می‌کنم سپاهان را به جایگاه اصلی برسانم و همه را خوشحال کنم.

 

خانواده سه نفر نویدکیا

نویدکیا در مورد خانواده‌اش اظهار داشت: دخترم متولد 5 آبان است و چون در این روز بازی داریم امروز می‌خواستیم دور هم جشن کوچکی بگیریم که دیشب با من تماش گرفته شد. همسرم دلخور است و گفت یک روز تعطیل بود و می خواستیم جمعه دور هم باشیم!

 

6 بار جراحی زانو داشتم

نویدکیا در گفت‌وگو با برنامه زنده رود در مورد جراحی‌های خودش عنوان کرد: آسیب دیدگی‌ها و جراحی‌های پشت سر هم و زیادی داشتم. زانوی چپم را 5 بار و زانوی راستم را یکبار عمل کردم. الان چون بازی نمی‌کنم راحتم اما در دوران بازی خیلی اذیت شدم.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا