سیاسی

اصلاح‌طلبان به جای فرار از دولت باید در کنار آن باشند

پنل اس ام اس هیرو

/////////پرویز سروری دبیرکل جمعیت رهپویان انقلاب اسلامی در گفت‌و‌گو با  خبرنگار احزاب و تشکل‌های گروه سیاسی باشگاه آلانه، درباره شانس پیروزی اصلاح‌طلبان در انتخابات ریاست جمهوری آینده گفت: طبیعتا عملکرد دولت تدبیر و امید بر حضور اصلاح‌طلبان در انتخابات ریاست جمهوری ۱۴۰۰ اثر می‌گذارد، البته این ‌روزها اصلاح‌طلبان تلاش بی حاصلی را صورت می‌دهند که خودشان را منتقد دولت نشان دهند.

او ادامه داد: اصلاح‌طلبان به هر شکلی قصد دارند نشان دهند که نسبت به عملکرد دولت موضع منفی دارند، اما افکار عمومی این موضوع را نمی‌پذیرد و همه می دانند که پیروزی روحانی با سبد حمایت تمام و عیار اصلاح‌طلبان انجام شده است.

دبیرکل جمعیت رهپویان انقلاب اسلامی تاکید کرد:  اصلاح‌طلبان به جای فرار از دولت باید کنار آن باشند و بپذیرند که مشکلات و عملکرد دولت نتیجه برنامه‌ریزی‌ها و حمایت‌های بی‌دریغ خودشان است.

سروری با اشاره به بحث تحریم و تاثیر آن بر اقتصاد کشور تصریح کرد: ما در یک جنگ اقتصادی قرار گرفتیم و متاسفانه دولت برای آن هیچ برنامه‌ای ندارد و هر کس هر کاری بخواهد انجام می‌دهد، در حال حاضر وضعیت خودرو، مسکن، دلار و… به امان خدا رها شده  و دولت تسلیم وضع موجود شده است.

او بیان کرد: بنده معتقدم که دولت نگاه به خارج دارد و تمام امیدش به انتخابات آبان ماه ترامپ و بایدن است، این باعث خجالت است که کشور را شرطی کنیم و به نتیجه آن برای کشور فکر کنیم.

دبیرکل جمعیت رهپویان انقلاب اسلامی افزود: آمریکایی‌ها نشان دادند که میان جمهوری‌خواه و دموکرات فرقی نیست و در دشمنی با جمهوری اسلامی هیچ تفاوتی ندارند، البته تنها روش‌های آنها با هم متفاوت است.

سروری در پایان گفت: متاسفانه ما برای این جنگ اقتصادی نه سلاحی برای دفاع داریم و نه برنامه‌ای که بتوان با آن مقابله کرد. به همین دلیل تا دولت خود را از تفکر باطل نگاه به غرب، خارج نکند و به تقویت اقتصاد ملی نپردازد در این جنگ ما نمی‌توانیم امید به پیروزی داشته باشیم.


بیشتر بخوانید


انتهای پیام/

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا