ورزشی

کریم‌زاده: از رقابت با میلیچ و زکی‌پور نمی‌ترسم

پنل اس ام اس هیرو

متین کریم‌زاده در گفت و گو با خبرنگار “آلانه” درباره شرایط استقلال در روزهای آماده سازی پیش فصل بیان کرد: خداراشکر شرایط خیلی خوبی بر تیم حاکم است. کادرفنی به مدیریت آقای فکری همه شرایط را برای موفقیت استقلال مهیا کرده و خودمان نیز تلاش زیادی می‌کنیم تا بتوانیم با بهترین شرایط ممکن لیگ برتر را شروع کنیم.

وی درباره تعویق مسابقات لیگ برتر تاکید کرد: ‌تیم ما کمی دیرتر از سایر تیم های لیگ برتری کارش را شروع کرد و فکر می‌کنم این تعویق یک هفته ای به ضرر ما نشود. فرصت خوبی نصیب مان شده تا بیشتر از قبل تمرین کنیم و آماده شروع مسابقات شویم. بی تردید کادرفنی هم برنامه های متنوعی خواهند داشت تا از نظر جسمانی و البته تاکتیکی وضعیت خوبی قبل از شروع لیگ پیدا کنیم.

مدافع چپ‌پا و جدید استقلال درباره جو این تیم پیش از شروع لیگ بیستم گفت: خوشبختانه همه چیز خوب است. واقعا همه بچه ها با هم رابطه گرمی دارند و جو صمیمانه‌ای در استقلال حکمفرما است. بازیکنان قدیمی نیز ما جدیدها را به خوبی پذیرفتند و همه با هم با اتحاد برای خوشحالی هواداران استقلال تلاش می‌کنیم.

 

 

 

کریم‌زاده 21 ساله درباره قطعی شدن بازگشت هرویه میلیچ و رقابتش با این بازیکن کروات و میلاد زکی‌پور برای بازی در پست دفاع چپ تاکید کرد: من برای همه بازیکنان احترام قائل هستم. حضور بازیکنان در لیست تیم با نظر سرمربی صورت می‌گیرد. البته آقای میلیچ و آقای زکی‌پور فوتبالیست‌های بزرگی هستند و قطعا از بازی کردن کنار آنها لذت می‌برم. اما من از رقابت کردن نمی‌ترسم. همواره با تلاش زیاد سعی کردم خودم را نشان بدهم و در استقلال هم همین کار را می‌کنم. امیدوارم میلیچ هم هرچه زودتر به ایران برگردد و تیم برای حضور در لیگ کامل‌تر شود.

مدافع استقلال ادامه داد: من زیاد اهل مصاحبه کردن نیستم. همیشه از حاشیه فراری بودم. الان هم دوست دارم تمرکزم را روی تمرین کردن و بازی‌ها بگذارم و تمام هدفم این است که هواداران و کادرفنی استقلال از من راضی باشند.

او که در پارس جنوبی در هردو جناح راست و چپ به عنوان مدافع و وینگر بازی کرده، گفت: برای من تفاوتی ندارد کجای زمین باشم. در پارس جنوبی در پست های زیادی بازی کردم و الان هم واقعا فرقی نمی‌کند چپ یا راست بازی کنم. با صلاحدید آقای فکری در هر پستی که ایشان صلاح بداند بازی می‌کنم و امیدوارم برای تیمم مهره موثری باشم.

کریم‌زاده در پایان افزود: امیدوارم همه شرایطی که در ذهن مان است خوب پیش برود و در نهایت به آنچه مد نظرمان است دست پیدا کنیم. تمام هدف ما خوشحالی هواداران است و در این راستا هر کاری از دستمان بربیاید انجام می‌دهیم.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا