ورزشی

پی اس جی 1 – 2 یونایتد؛ پاریس خانه شیاطین است

به گزارش “آلانه”، شاگردان توماس توخل که فصل قبل فینالیست شده بودند، امشب در خانه نمایش خوبی ارائه ندادند و با خوش شانسی نیز به گل تساوی دست یافتند. اما در نهایت مارکوس راشفورد در دقایق پایانی گل برتری یونایتد را به ثمر رساند.

 

پاری سن ژرمن بازی را بهتر آغاز کرد و در دقیقه 13 و با ضربه فنی آنخل دی ماریا از پشت محوطه می توانست به گل برسد، اما داوید دخیا عکس العمل درخشانی نشان داد.

 

 

دو دقیقه بعد پی اس جی باز هم صاحب فرصت خوبی برای گلزنی شد، اما ضربه کیلیان امباپه در دهانه دروازه روی ارسال لایوان کورزاوا با مهار داوید دخیا همراه شد.

 

اما در دقیقه 21 و با خطای دیالو روی آنتونی مارسیال این یونایتد بود که صاحب یک ضربه پنالتی شد. ضربه اول برونو فرناند توسط کیلور ناواس مهار شد، اما دروازه بان کاستاریکایی از خط جلوتر آمده بود و پنالتی تکرار شد. برونو فرناندز این بار خلاف جهت حرکت ناواس موفق به گلزنی شد.

 

 

در اواخر نیمه اول برونو فرناندز این بار با ضربه ای محکم از پشت محوطه دروازه پاری سن ژرمن را تهدید کرد، اما کیلور ناواس با مهاری تماشایی توپ را دور کرد.

 

در دقیقه 42 و در شلوغی مقابل دروازه پاریس، ضربه مارکوس راشفورد راهی به دروازه ناواس نیافت و نیمه نخست با برتری 0-1 منچستریونایتد به اتمام رسید.

 

کیلیان امباپه در همان ابتدای نیمه دوم با حرکتی انفرادی از سمت چپ می توانست به زببایی دروازه یونایتد را باز کند، اما ضربه فنی او با مهار تماشایی داوید دخیا همراه شد و این فرصت از دست رفت.

 

اما در دقیقه 57 پاری سن ژرمن به شکلی عجیب به گل رسید. روی ارسال کرنر از سمت چپ بود که مارسیال به شکلی حیرت انگیز و با یک ضربه سر اشتباهی دروازه خودی را گشود و بازی به تساوی رسید.

 

 

 

دقایقی بعد خود مارسیال در تلاش برای جبران اشتباه ویرانگرش تا آستانه زدن گل دوم منچستریونایتد پیش رفت، اما ضربه سر او با اختلاف کمی از بالای دروازه خارج شد.

 

در دقیقه 68 مارکوس راشفورد پشت محوطه پاریسی ها صاحب فرصت خوبی برای زدن گل برتری یونایتد شد، اما ضربه او در آستانه ورود به دروازه توسط ناواس دور شد.

 

در دقیقه 79 و با ضدحمله سریع یونایتد باز هم این تیم تا آستانه باز کردن دروازه پاری سن ژرمن پیش رفت، اما ضربه زمینی راشفورد با عکس العمل خوب کیلور ناواس همراه شد.

 

اما در دقیقه 87 یونایتد به گل دوم هم دست یافت. روی پاس پل پوگبا، راشفورد در سمت چپ و پشت محوطه صاحب فرصت شده و ضربه زمینی او بعد از برخورد به دیرک دروازه تبدیل به گل دوم یونایتد شد. در ادامه اتفاق خاصی روی دروازه ها رخ نداد و یونایتد با برتری 1-2 راهی خانه شد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا