ورزشی

نظرسنجی: رسول پناه شایسته مدیریت پرسپولیس است؟

پنل اس ام اس هیرو

به گزارش “آلانه”، انتشار دومین فایل، حاوی صحبت‌هایی از مهدی رسول‌پناه سرپرست پرسپولیس که این‌بار مستقیما به شجاع خلیل‌زاده حمله کرده و علیه او اتهاماتی مطرح کرده ، حسابی خبرساز و حاشیه‌ساز شده است.

 

در قسمتی از این فایل تصویری رسول‌پناه درباره خلیل‌زاده عنوان می‌کند او “سم” باشگاه است و هم‌چنین عنوان می‌کند ربیع‌خواه را این بازیکن از لیست تیم خارج کرده و از او درخواست پول بابت “ایجنتی‌اش” کرده است. هم‌چنین درباره کامیابی‌نیا هم در قسمتی بیان می‌کند که او در حضورش گریه می‌کرده و عنوان داشته خلیل‌زاده او را تهدید کرده است.

 

صحبت‌های رسول‌پناه علاوه بر آنکه اتهاماتی سنگینی را متوجه شجاع خلیل‌زاده کرده است به نوعی یحیی گل‌محمدی را هم درباره درخواست او مبنی برجدایی ربیع‌خواه مورد اتهام قرار می‌دهد.

 

 

ساعتی بعد از انتشار این فایل تصویری، محسن ربیع خواه و کمال کامیابی‌نیا با انتشار پستی در صفحه اینستاگرام خود از شجاع خلیل‌زاده حمایت کردند تا به نوعی حرف‌های سرپرست باشگاه را تکذیب کنند. عیسی آل‌کثیر هم آخرین بازیکنی بود که با انتشار پستی از مدافع شجاع حمایت کرد. پست‌هایی که به نظر بیش از آنکه در حمایت از شجاع خلیل‌زاده باشد در مخالفت با سرپرست باشگاه است. یحیی گل‌محمدی هم عصر امروز با انتقادات شدید از او، از هیئت مدیره باشگاه درخواست کرد تا اوضاع بدتر نشده دخالت کنند؛ پیامی روشن از سوی سرمربی علیه سرپرست باشگاه.

اگرچه نمی‌توان کاملا صحت و سقم و صحبت‌های رسول‌پناه را سنجید و آیا اینکه بازیکنانی مانند ربیع‌خواه و کامیابی‌نیا واقعا این صحبت‌ها را با او در میان گذاشته‌اند یا خیر، اما چیزی که مشخص است، سخت

 

به نظر می‌رسد که مهدی رسول‌پناه که با پرسپولیس به فینال رقابت‌های آسیایی راه یافت، بتواند فینال این مسابقات را هم در کسوت سرپرست باشگاه ببیند.

 

شما هم نظر خود را دراین باره بنویسید. آیا مهدی رسول پناه که در کنار این حاشیه‌ها در فصل نقل و انتقالات پرتلاش و قابل قبول کار کرده و در حال جاضر نیز در تلاش برای پرداخت بدهی برانکو ایوانکوویچ است، شایسته مدیریت بر باشگاه پرسپولیس است؟

نظرات شما به سرعت و در حداقل زمان  به نمایش در خواهند آمد.

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا