ورزشی

محرم و ایما و اشاره‌های مربیگری (عکس) 

پنل اس ام اس هیرو

کد خبر: 1715055/41

زمان: 17:15  
1399/08/01

بازدید: 11,300

محرم نویدکیا حالا پس از انجام تمرینات پیش فصل و حضور در یک تورنمنت بسیار پراهمیت، فاصله‌ای تا شروع چالش جدی خود در مربیگری ندارد.

به گزارش “آلانه”، روز گذشته طلایی پوشان که برای انجام تست های پزشکی به تهران آمده بودند، در دیداری دوستانه مقابل سایپا صف آرایی کردند و در پایان به تساوی بدون گل دست یافتند.

سپاهان با محرم نویدکیا در لیگ قهرمانان آسیا شرکت کرد و محکی بسیار جدی در اولین مسابقاتی که به عنوان مربی فعالیت می کرد را تجربه کرد.

او با دو شکست پیاپی مقابل النصر شروع کرد و پس از تساوی بدون گل مقابل العین، با نتیجه 2 بر 1 مقابل السد به برتری رسید.

با همین چهار مسابقه که به ویژه در دو بازی اول برابر نماینده عربستان بسیار جدی بود، می‌شد کمی به فلسفه و سیستم مورد نظر محرم نویدکیا پی برد.

 

 

 

نویدکیا در این 4 مسابقه و همینطور دیدارهای تدارکاتی طلایی پوشان علاقه ویژه ای به سیستم 3-3-4 دارد؛ سیستمی که انعطلاف بالایی دارد و به خصوص در بخش تهاجمی و همینطور پرس کردن حریفان به انرژی بدنی بالایی نیاز دارد.

تصویری که مشاهده می‌کنید محرم نویدکیا را در حال گوشزد کردن نکاتی به بازیکنان تیمش در مقابل سایپا نشان می‌دهد؛ موضوعی که شاید در بخش میانی برای پرس کردن حریف با تعداد نفرات کافی، تذکر داده شده باشد یا در بخش تهاجمی برای حضور پرتعداد.. یا شاید هم نکات دیگری در سر رهبر سابق و فعلی طلایی پوشان اصفهانی باشد؛ ایما و اشاره‌هایی که همچنان باید منتظر شروع لیگ باشیم تا بیشتر با آنها آشنا شویم.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا