ورزشی

لمپارد: پتر چک به این دلیل وارد فهرست چلسی شد

پنل اس ام اس هیرو

کد خبر: 1714893/29

زمان: 17:40  
1399/07/30

بازدید: 14,480

روز گذشته نام پتر چک در فهرست لیگ برتر چلسی قرار گرفت و در پایان بازی شب گذشته چلسی و سویا، فرانک لمپارد در این زمینه توضیحاتی داد.

به گزارش “آلانه”، چلسی در هفته نخست لیگ قهرمانان شب گذشته در زمین خود برابر سویا با تساوی بدون گل متوقف شد. در این بازی فرانک لمپارد، کپا را روی نیمکت نشاند و ادوارد مندی از ابتدا به عنوان دروازه بان ثابت به میدان رفت.

خرید جدید چلسی پس از اشتباهات متوالی کپا شانس این را پیدا کرد تا درون دروازه آبی ها قرار بگیرد و موفق به کلین شیت هم شد.

 

 

 

 

لمپارد در مورد حضور مندی درون دروازه گفت:« بله او از این پس گلر ثابت ما خواهد بود. وقتی مندی را جذب کردیم، میدانستیم که برای رقابت بر سر پیراهن اصلی به جمع ما پیوسته و با عملکرد خوبی که داشت، خودش را به ما ثابت کرد. البته او همچنان باید ثابت کند که لایق جایگاه ثابت است.»

 

 

 

 

روز گذشته اعلام شد که پتر چک مربی دروازه بان های چلسی و اسطوره باشگاه در فهرست لیگ برتری باشگاه قرار گرفته است.

لمپارد در مورد دلیل این اتفاق گفت:« حضور پتر چک در فهرست لیگ برتر باشگاه یک اتفاق رمانتیک نیست. پتر سال ها دروازهبان ما بود و الان هم در فرم خوبی قرار دارد و هنوز هم جوان است. یک جای خالی در فهرست ما بود و امسال هم اوضاع به خاطر شیوع کرونا طبیعی نیست. تصمیم گیری برای قرار دادن نام پتر چک در فهرست، ساده بود. او همچنان بر سر پست خود باقی خواهد ماند و اگر نیاز باشد، به ما در دروازه هم کمک خواهد کرد.»

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا