ورزشی

قضیه اوزیل و آرسنال یک حماقت واقعی دوطرفه است

کد خبر: 1715073/52

زمان: 19:37  
1399/08/01

بازدید: 5,642

کیا جورابچیان:

کیا جورابچیان، مدیر برنامه ایرانی الاصل و معروف معتقد است که در جدل بین مسوت اوزیل و آرسنال هیچ برنده ای وجود ندارد.

به گزارش “آلانه”، مسوت اوزیل در مقطع کنونی قدیمی‌ترین بازیکن باشگاه آرسنال محسوب می‌شود. او همچنین در میان همه بازیکنان بیشترین حقوق هفتگی یعنی 350 هزار پوند دریافت می‌کند. با این حال ستاره آلمانی در این فصل هرگز برای توپچی‌ها به میدان نرفته است.

 

هفته گذشته مشخص شد که اوزیل از لیست باشگاه آرسنال برای رقابت‌های لیگ اروپا کنار گذاشته شده است. این در حالی است که او در لیست این تیم برای رقابت‌های لیگ برتر انگلیس نیز قرار نگرفته است.

 

اوزیل طی روزهای گذشته بیانیه ای منتشر کرد و باشگاه را به عدم وفاداری متهم کرد. از طرفی میکل آرتتا همان شب در یک کنفرانس مطبوعاتی از تصمیم اتخاذ شده کاملاً دفاع کرد.

 

 

 

 

حالا اما کشمکش بین مسوت اوزیل و باشگاه آرسنال با واکنش کیا جورابچیان، ایجنت و مدیر برنامه فیلیپ کوتینیو مواجه شده است. او در این باره گفت: ” فکر می‌کنم که اختلاف بین اوزیل و آرسنال هیچ برنده ای نداشته باشد. با نشستن دائمی اوزیل روی نیمکت و البته حذف او از لیست آرسنال اتفاق خاصی رخ نخواهد داد. من فکر می‌کنم که این فقط یک حماقت واقعی است.

 

فکر می‌کنم که مدیر برنامه نیز می‌تواند در این موضوع نقش داشته باشد چرا که او باید از بازی کردن اوزیل اطمینان پیدا کند. به عنوان مثال تئو ولکات در اورتون فرصت بازی پیدا نمی‌کرد و راهی ساوتهمپتون شد. اوزیل بازیکن بزرگی است اما امروز جایی در آرسنال ندارد. او یک بازیکن بزرگ است که با تیم ملی آلمان قهرمان جام جهانی شده و باید جایی حضور داشته باشد که بتواند به میدان برود.”

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا