ورزشی

قسمت جدید از حرف های آتشین رسول پناه!

پنل اس ام اس هیرو

به گزارش “آلانه”، بسیاری از هواداران پرسپولیس فکرش را هم نمی‌کردند که پرحاشیه ترین روزهای چند سال اخیر این باشگاه پس از قهرمانی در غرب آسیا و پیش از فینال لیگ قهرمانان رقم بخورد. اما این اتفاق رخ داده و حالا موضوع قرارگیری دو بازیکن در فهرست مازاد، جدایی شجاع خلیل زاده و همچنین اختلافات مهدی رسول پناه با یحیی گل‌محمدی، اردوی پرسپولیس را ملتهب کرده است.

 

در این بین شاید مورد شجاع خلیل زاده، خاص تر از بقیه باشد. حالا که منابع موثق از حضور او در قطر برای مذاکرات نهایی با الریان خبر می‌دهند، هواداران پرسپولیس مصاحبه های قدیمی شجاع را منتشر می‌کنند که مضامین تعصبی نسبت به این تیم را در خود دارد. آن طرف ماجرا مدیرعاملی ایستاده که پس از یک فایل صوتی ۸ دقیقه ای، حالا صحبت هایش از سوی یک فیلم بردار مخفی منتشر شده که کوتاه تر از قبلی است اما حرف های عجیب با لحنی آتشین را در خود دارد.

 

رسول پناه در این فایل شجاع خلیل زاده را «سم باشگاه» می‌داند و از درگیری او با نوراللهی پرده برداری می‌کند. همان اتفاقی که در جریان لیگ قهرمانان آسیا رخ داد و زمزمه های آن نیز در رسانه ها منتشر شد اما حالا رسول پناه به صورت علنی آن را افشا کرده است.

 

پس از استوری حمایتی محمد انصاری، حالا کمال کامیابی نیا و محسن ربیع خواه نیز پس از فایل دوم صحبت های رسول پناه، از هم تیمی خود حمایت کرده‌اند.

 

در ادامه صحبت از کمال کامیابی نیا، محسن ربیع خواه و محمد انصاری هم به میان می‌آید و به نظر می‌رسد که آن ها در جبهه رودرروی شجاع هستند اما هر سه با انتشار استوری هایی با عکس هم تیمی خود، نشان داده‌اند که دستکم در ظاهر قصد تقابل باهم را ندارند.

 

 

بعد حرف به تمدید قرارداد شش ساله خلیل زاده کشیده می‌شود و رسول پناه می‌گوید که در این صورت شجاع «رییس جمهور را هم قبول نخواهد داشت!»‌ صحبت ها به قدری تند هستند که در برخی لحظات بوق ممتد به جای حرف های رسول پناه گذاشته شده است.

 

رسول پناه در این ویدیو پیراهن قرمز بر تن دارد و در خودروی شخصی خودروی شخصی خود دیده می‌شود و یک ادعای عجیب هم دارد و می‌گوید که شجاع به او گفته «اگر گرفتار هستید، چک هایتان را بیارید نقد کنم! چک بده خرد میکنم (با خنده)»

بازتاب فایل صوتی و ویدیویی رسول پناه که البته نه از یک جمع خصوصی بلکه از هم کلام شدن او با افراد مقابل باشگاه بیرون آمده، بسیار زیاد بوده و هواداران فوتبال نیز واکنش های خود را داشته اند.  عده ای از طرفداران پرسپولیس اعتقاد دارند که شجاع خلیل زاده برخلاف گفته های قبلی خود رفتار کرده و بخشی دیگر هم معتقدند که عامل جدایی مدافع سرخ ها، مدیریت باشگاه بوده است.

 

نکته مهم اما این است که چه در صورت جدایی خلیل زاده (که حالا قطعی به نظر می‌رسد) و چه در صورت تمدید قرارداد با وی، آیا رسول پناه فردی موجه برای مدیریت در باشگاه پرسپولیس است؟

 

پاسخ به این سوال کار بسیار سختی است. شاید اندک طرفداران او بگویند که وی توانسته مطالبات برانکو را پرداخت کند، تقریبا تمام حقوق پایه بازیکنان را بپردازد و همچنین باشگاه را از نظر مالی در موقعیت باثباتی قرار دهد. اما این سکه، روی دیگری هم دارد؛ اختلاف رسول پناه با بازیکنان و کادرفنی پرسپولیس به وضوح نشان می‌دهد که اطلاع کافی از وضعیت فوتبال ندارد و اساسا همین که مهم ترین بحث های پرسپولیس را به عنوان نفر اول باشگاه، در مقابل ساختمان باشگاه و برابر افرادی که به طور دقیق از هویتشان آگاه نیست، مطرح می‌کند، نشان دهنده همین عدم آشنایی با ورزشی است که حتی یک جمله مدیرعامل هم می‌تواند آرامش باشگاه را برهم بزند. شاید اگر او چند سال بیشتر در فوتبال بود، می‌دانست که حتی اتفاقات عجیب تر از این هم برای آرامش مجموعه تحت مدیریتش نباید علنی شوند.

 

مدیریت مهدی رسول پناه شاید پس از ۹ ماه عجیب و غریب حالا در سراشیبی سقوط قرار گرفته باشد؛ بازیکنان در اینستاگرام از ابراز نظر علنی علیه مواضع او بیمی ندارند و اختلافات کادرفنی با آقای مدیرعامل نیز بیش از چیزی است که قابل حل به نظر برسد اما دوباره باید برگشت به سوالی که پاسخش را متولیان پرسپولیس باید بدهند؛ آیا او اساسا شایستگی حضور در این پست را داشت؟

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا