ورزشی

فسخ قرارداد بازیکن اسپانیایی به خاطر قلیان (عکس)

کد خبر: 1715063/29

زمان: 18:25  
1399/08/01

بازدید: 29,805

لاس پالماس قرارداد بازیکن خود را به دلیل کشیدن قلیان و نقض پرتوکل های بهداشتی فسخ کرد.

به گزارش “آلانه”، به نقل از مارکا، باشگاه لاس پالماس با انتشار تصاویری، دلایل فسخ قرارداد پدرو دومینگز پلاساراس ملقب به تانا را اعلام کرد. این بازیکن تا سال 2023 قرارداد داشت اما به طور ناگهانی با فسخ قراردادش مواجه شد.

لاس پالماس چند کارآگاه خصوصی را استخدام کرده بود تا دومینگز را تعقیب کنند. کارآگاهان در گزارش خود تصاویر و مدارکی را در اختیار باشگاه لاس پالماس قرار داده بودند که این بازیکن چند بار در حال قلیان کشیدن در کافه ای به نام “اوسیریس” رویت شده بود. 

 

 

 

 

در حقیقت تانا دو روز پیش از بازی مقابل الچه به همراه نامزدش در این کافه در حال قلیان کشیدن رویت شده بود. کارآگاه های استخدام شده در گزارش خود نوشته اند:«بازیکن مذکور به همراه نامزد خود هر کدام یک قلیان انتخاب کرده بودند و در حال استفاده از تلفن همراه و نوشیدن آب بودند.»

در این گزارش همچنین به این نکته اشاره شده است که بازیکن مذکور چندین بار با خودروی خود بالاتر از سرعت مجاز حرکت کرده، در یک قایق در جشن شرکت کرده، بارها قوانین فاصله گذاری اجتماعی را شکسته و در دورانی که به بهانه مصدومیت بازی نمی کرده، فعالیت های خطرناک انجام داده است.

 

 

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا