ورزشی

رسمی؛ تمدید قرارداد شبانه 4 بازیکن بارسلونا (عکس)

پنل اس ام اس هیرو

به گزارش “آلانه”،  بارسلونا امشب در اولین بازی خود در لیگ قهرمانان فصل 21-2020 توانست با نتیجه پرگل 5-1 بر فرانس واروش پیروز شود و دقایقی پس از اتمام مسابقه خبر از تمدید قرارداد 4 بازیکن خود داد.

 

 

 

 

جرارد پیکه، مارک آندره تراشتگن، فرانکی دی یونگ و کلمنت لنگله بازیکنانی بودند که قرارداد خود با باشگاه کاتالان را تمدید کردند.

این تمدید قرارداد پس از مدت ها مذاکرات مستقیم با بازیکنان برای کاهش دستمزدها صورت گرفت.

 

 

 

 

تراشتگن

تمدید قرارداد تراشتگن مدت ها بود که در دستور کار باشگاه قرار داشت. این اتفاق قرار بود فصل گذشته رخ بدهد ولی پاندمی کرونا همه چیز را به تعویق انداخت. در این مدت شایعات زیادی در مورد جدایی تراشتگن هم شنیده شد ولی چندی پیش رسانه های اسپانیایی خبر دادند که بارسا با دستمزد درخواستی گلر آلمانی موافقت کرده و تمدید او قطعی است.

بارسا دستمزد جدید تراشتگن را فاش نکرده ولی قرارداد او تا 2025 تمدید شد و رقم فسخش نیز به 500 میلیون یورو افزایش یافت.

 

 

 

 

جرارد پیکه

جرارد پیکه یکی از کاپیتان های بارسلوناست و پس از شکست 8-2 از بایرن اولین نفری بود که گفت اگر نیاز باشد حاضر است برای صلاح باشگاه کنار برود و جای خود را به بازیکنی جوان تر بدهد اما این اتفاق رخ نداد و رونالد کومان تاکید بر حفظ او داشت. در نهایت امروز اعلام شد که قرارداد پیکه نیز تا 2024 تمدید شده است و بند فسخش همانند تراشتگن 500 میلیون یورو است.

تمدید قرارداد بعدی او البته به تعداد بازی های پیکه در فصول پیش رو بستگی دارد.

 

 

 

 

کلمنت لنگله

مدافع فرانسوی تابستان 2018 از سویا به بارسا پیوست و خیلی زود توانست در ترکیب ثابت تیم به میدان برود. عملکرد او راضی کننده بود و امروز قراردادش تا 2026 تمدید شد و برای او بند فسخ 300 میلیون یورویی در نظر گرفته شده است.

 

 

 

 

فرانکی دی یونگ

دی یونگ هم تابستان 2019 بود که به بارسلونا پیوست و در حالی که تنها یک فصل برای این تیم به میدان رفته قراردادش را تا 2026 تمدید کرد و برای او بند فسخ 400 میلیون یورویی در نظر گرفته شده است.

 

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا