ورزشی

رئال 2 – 3 شاختار؛ فاجعه دفاعی در آستانه ال کلاسیکو

پنل اس ام اس هیرو

به گزارش “آلانه”، رئال مادرید در شبی که در نیمه اول نمایش افتضاحی خصوصا در خط دفاعی داشت و سه بار دروازه خود را باز شده دید، در نهایت تنها موفق به جبران دو گل شد و در اولین هفته لیگ قهرمانان و در آستانه دیدار مقابل بارسلونا در خانه برابر شاختار شکست خورد.

 

بر خلاف انتظار این شاختار بود که بازی را بهتر آغاز کرد و در دقیقه 13 مارلوس در موقعیتی تک به تک فاصله ای تا زدن گل اول تیمش نداشت، اما ضربه زمینی او با مهار تیبو کورتوا همراه شد.

 

 

اما برتری شاختار ادامه یافت و این تیم در دقیقه 28 به گل اول دست یافت. کورینکو از سمت چپ حرکت کرده و در نهایت در شرایطی دشوار توپ را به تته رساند تا او با ضربه ای دقیق به گوشه دروازه گل اول تیمش را به ثمر برساند.

 

دو دقیقه رئال مادرید فرصت خوبی برای زدن گل تساوی داشت، اما ضربه سر لوکا یوویچ روی ارسال مارسلو خوب نبود و راهی به دروازه شاختار نیافت.

 

اما در دقیقه 33 شاختار به گل دوم هم دست یافت. تته از سمت راست صاحب فرصت شد، اما این تیبو کورتوا بود که ضربه او را مهار کرد و در ریباند رافائل واران به اشتباه دروازه خودی را باز کرد تا شاختار 0-2 از حریف پیش افتد.

 

باورکردنی نبود، اما شاختار در دقیقه 41 به گل سوم هم دست یافت. تته با یک پاس پشت پای تماشایی مانور سولومون را در مقابل دروازه رئال مادرید صاحب موقعیت کرد و این بازیکن با ضربه ای دقیق گل سوم را به ثمر رساند تا شاختار با برتری 0-3 راهی رختکن شود.

 

 

رئال مادرید از همان ابتدای نیمه دوم در صدد جبران برآمد و خیلی زود به گل اول دست یافت. لوکا مودریچ پشت محوطه با حرکتی زیبا صاحب موقعیت شد و با یک ضربه محکم و غیرقابل مهار به گوشه دروازه موفق به گلزنی شد.

 

در دقیقه 56 و روی حرکت خوب کورینکو از سمت چپ بود که شاختار صاحب بهترین فرصت برای زدن گل چهارم شد، اما ضربه تته با اختلاف کمی از کنار دروازه کورتوا به بیرون رفت.

 

اما در دقیقه 60 وینیسیوس جونیور ثانیه ای بعد از ورود به میدان و با بهره گیری از پاس اشتباه مدافع شاختار وارد محوطه شده و با یک ضربه فنی و زمینی اختلاف را به حداقل رساند.

 

 

در دقیقه 65 این بار تته با فرار از تله آفساید یک بار دیگر با دروازه رئال مادرید تک به تک شد، اما این بار نیز ضربه زمینی او با عکس العمل درخشان کورتوا همراه شد.

 

در ادامه اگرچه جریان بازی در دست رئال مادرید بود، اما شاختار نیز هرگاه اراده می کرد به دروازه حریف نزدیک می شد و حتی در دقیقه 80 باز هم به گل رسید که البته آفساید اعلام شد.

 

اما در اوقات اضافی بود که رئال مادرید به گل تساوی دست یافت و ین گل نیز آفساید اعلام شد. کرنر هوشمندانه این تیم با ضربه زمینی فدریکو والورده همراه بود، اما وینیسیوس جلوی دید دروازه بان را گرفته بود و در نهایت رئال مادرید در خانه با نتیجه 2-3 مغلوب شاختار شد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا