ورزشی

دینامو 0 – 2 یوونتوس؛ سه امتیاز شیرین بدون رونالدو

پنل اس ام اس هیرو

به گزارش “آلانه”، یوونتوس در شبی که کریستیانو رونالدو، ستاره پرتغالی و 35 ساله خود را به علت ابتلا به ویروس کرونا در اختیار نداشت، با دبل آلوارو موراتا در خانه دیناموکیف به برتری دست یافت و در اولین هفته لیگ قهرمانان سه امتیاز شیرین را کسب کرد.

 

یوونتوس بازی را بهتر آغاز کرد و در دقیقه 13 می توانست با حرکت فدریکو کیه زا از سمت چپ به گل اول این بازی دست یابد، اما ضربه او توسط بوشچان مهار شد. لحظاتی بعد و روی خروج اشتباه دروازه بان دیناموکیف بود که یوونتوس تا آستانه زدن گل اول پیش رفت، اما توپ روی سر جورجو کیه لینی جفت و جور نشد.

 

 

در دقیقه 28 و با همکاری خوب آرون رمزی و خوان کواداردو باز هم یوونتوس صاحب فرصت گلزنی از سمت راست شد، اما خروج بوشچان جلوی رخ دادن این اتفاق را گرفت.

 

در دقیقه 35 آرون رمزی با حرکت از سمت چپ فرصت خوبی برای گلزنی یوونتوس ایجاد کرد، اما ضربه تماشایی و پشت پاس دژان کولوسفسکی باز هم با عکس العمل دروازه بان دیناموکیف همراه شد.

 

در لحظات پایانی نیمه اول بود که ضربه ایستگاهی شاپارنکو با مهار شزنی همراه شد و در نهایت نیمه نخست با تساوی بدون گل به اتمام رسید.

 

اما یوونتوس نیمه دوم را بهتر آغاز کرد و در همان ابتدای کار به گل رسید. پاس پشت پاس رمزی با ضربه کولوسفسکی همراه بود، اما بوشچان عکس العمل خوبی نشان داد و در ریباند آلوارو موراتا بود که با جایگیری دقیق موفق شد دروازه دینامو را باز کند.

 

 

در ادامه جریان بازی آرام شد و دو تیم قادر به خلق موقعیت چندانی روی دروازه یکدیگر نبودند. در دقیقه 74 بود که سیدورچوک با نواختن یک ضربه والی دروازه یوونتوس را تهدید کرد، اما ضربه او در اختیار شزنی قرار گرفت.

 

اما در دقیقه 83 یوونتوس به گل دوم هم دست یافت. خوان کواداردو از سمت راست حرکت کرده و ارسال دقیق او با ضربه سر موراتا همراه شد و مهاجم اسپانیایی گل دوم خودش و یوونتوس را وارد دروازه دینامو کرد.

 

در اوقات اضافی وربیچ با حضور در محوطه جریمه یوونتوس می توانست اختلاف را به حداقل برساند، اما دانیلو مانع رخ دادن این اتفاق شد. در دقیقه 93 شزنی واکنش درخشانی روی ضربه سیدورچوک از پشت محوطه نشان داد تا در نهایت یوونتوس با نتیجه 0-2 دیناموکیف را شکست دهد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا