ورزشی

تلاش محرم برای انتخاب جانشین نویدکیا!

پنل اس ام اس هیرو

به گزارش “آلانه”، یکی از مهم ترین بازیکنان لیگ نوزدهم که تکلیفش برای فصل جدید را هنوز مشخص نکرده است، علی کریمی است که در فصل گذشته یکی از موثرترین بازیکنان استقلال بود و نقش کلیدی و مهمی در این تیم ایفا کرد.

با اتمام رقابت های لیگ برتر و همچنین انجام دیدار فینال جام حذفی، قرارداد کریمی با آبی پوشان به پایان رسید و این بازیکن برای حضور در رقابت های لیگ قهرمانان آسیا به همراه تیم استقلال راهی دوحه نشد. پس از حضور آبی ها در قطر، مدیران استقلال طی چند جلسه مذاکره، موفق به راضی کردن کریمی برای سفر به قطر شدن و او در سه دیداری که برای تیمش به میدان رفت، 2 گل زد و یک پاس گل نیز به ثبت رساند.

پس از پایان رقابتهای لیگ قهرمانان آسیا و حذف آبی پوشان از این مسابقات، علی کریمی به همراه تیم استقلال به تهران بازنگشت و از دوحه مستقیما راهی ترکیه شد تا با تیم هایی که خواهان به خدمت گرفتن او بودند، وارد مذاکره شود. برخی از رسانه های ترکیه حتی خبر از پیوستن کریمی به تیم ترابزون اسپور دادند و اعلام کردند این بازیکن در آستانه پوشیدن پیراهن این تیم و همبازی شدن با مجید حسینی است.

به هر حال مذاکرات کریمی در ترکیه به نتیجه ای نرسید و این بازیکن چند روزی است که به ایران سفر کرده و در شهر اصفهان اقامت دارد و همین حضور کریمی در نصف جهان، باعث بروز شایعاتی درخصوص احتمال پیوستن این بازیکن کلیدی به سپاهان شد.

 

آنطور که از گوشه و کنار خبر می رسد، از تیم سپاهان یک پیشنهاد قابل توجه به دست کریمی رسیده که می تواند پای هر بازیکنی را برای تغییر مسیر و جدایی شل کند.

کریمی که در دیدارهای فصل قبل استقلال 8 بار موفق به گلزنی شد و 5 پاس گل نیز داد، به طور میانگین در هر دیدار استقلال یک پاس کلیدی به هم تیمی هایش داد تا میزان تأثیرگذاریش را ثابت کند و حالا حضور او در اصفهان و انجام تمریناتش در این شهر باعث شده کریمی را بین دو راهی سخت اصفهان و تهران قرار دهد.

علی کریمی که دو فصل پیش به بهانه مصدومیت از ناحیه کمر از سپاهان کنار گذاشته شد، دو فصل بسیار خوب را در استقلال سپری کرد، اما رفاقت نزدیک او با محرم نویدکیا که قصد دارد شرایط جدیدی را در سپاهان شکل بدهد، نکته قابل توجهی در فصل نقل و انتقالات پیش رو است؛ اگرچه به نظر می رسد کریمی در انتخاب تیم بعدیش، شرایط کلی و مسئله کمک به حضورش در تیم ملی را لحاظ می کند.

 

او که به تازگی به اردوهای تیم ملی دعوت شده و در دیدار مقابل ازبکستان نیز به میدان رفته است، قصد دارد با درخشش در رقابت های باشگاهی جزو نفرات اصلی تیم اسکوچیچ باشد و باید در باشگاهی حضور داشته باشد که در فصل آینده در بین مدعیان لیگ برتر باشد.

نکته مهم این است که کریمی ترجیح داده در این بازه زمانی سکوت کند و پاسخ هیچ رسانه ای را نداده است و فعلا مشغول برانداز کردن شرایطی است.
به هر حال چیزی تا شروع بیستمین دوره لیگ برتر باقی نمانده و کریمی باید طی روزهای آینده تصمیمش را بگیرد که بین ماندن در استقلال یا بازگشت دوباره به اصفهان و پوشیدن لباس سپاهان، کدام گزینه را انتخاب خواهد کرد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا