ورزشی

اطمینان بایرن؛ مقابل اتلتیکو به میدان می رویم

پنل اس ام اس هیرو

کد خبر: 1714883/29

زمان: 14:00  
1399/07/30

بازدید: 4,278

گزارش؛

بایرنی ها تردیدی ندارند که بازی امشب برابر اتلتیکو طبق برنامه و بدون مشکل به انجام خواهد رسید.

به گزارش “آلانه”، روز گذشته بود که اعلام شد سرژ گنابری ستاره بایرن به ویروس کرونا مبتلا شده است. اتفاقی که باعث شد برگزاری بازی امشب بایرن و اتلتیکو در آلیانس آرنا در هاله ای از ابهام قرار بگیرد.

 

 

 

 

طبق پروتکل های یوفا اگر 13 بازیکن و یک دروازه بان به کرونا مبتلا نباشند، بازی باید به انجام برسد و شب گذشته از تمامی بازیکنان بایرن نیز تست پی سی آر گرفته شد که نتیجه هنوز نامشخص است ولی تمرین امروز بایرن بدون مشکل به انجام رسید و باشگاه آلمانی مطمئن است که امشب برابر اتلتیکو به میدان خواهد رفت.

انتشار تصاویری از تمرین بایرن که در آن سرژ گنابری در تماس مستقیم با برخی هم تیمی هایش بود، موجی از نگرانی را ایجاد کرده بود و گفته می شد شاید بازی برگزار نشود.

 

 

 

 

باشگاه بایرن همواره تدابیر خاصی را برای خارج از زمین مسابقه در نظر گرفته تا بازیکنان در خطر ابتلا به ویروس قرار نداشته باشند و فاصله یک متر و نیم همواره باید بین آنها رعایت شود.

تیم پزشکی بایرن از گنابری خواسته است تا نام بازیکنانی که روز گذشته با آنها در ارتباط مستقیم بوده، بگوید و این بازیکنان نیز به قرنطینه خواهند رفت. در حال حاضر بازی در دو حالت لغو خواهد شد: یا دستور دولت محلی باواریا یا اینکه بایرن تنها 13 بازیکن در دسترس داشته باشد.

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا