ورزشی

ابراز تاسف از وضعیت اوزیل؛ استعداد هدررفته

کد خبر: 1715021/50

زمان: 13:42  
1399/08/01

بازدید: 15,200

ستاره سابق آرسنال از وضعیت فعلی مسوت اوزیل به عنوان شرایطی ناراحت‌کننده یاد کرده و می‌گوید اوزیل استعدادی هدر رفته است.

به گزارش “آلانه”، آلن اسمیت ستاره سابق آرسنال از وضعیت فعلی مسوت اوزیل ستاره آلمانی این تیم ابراز تاسف کرده و می‌گوید اوزیل استعدادی است هدر رفته که می‌توانست در دنیای فوتبال به موفقیت‌های بزرگی دست پیدا کند.

 

 

اوزیل ستاره آلمانی و ترک تبار آرسنال در 32سالگی حالا به مهره‌ای اضافی در این تیم تبدیل شده و این در حالی است که سال‌ها عده زیادی از هواداران او معتقد بودند اوزیل می‌تواند به یکی از بهترین فوتبالیست‌های دنیا تبدیل شود. آخرین نمونه از شرایط فعلی اوزیل در آرسنال حذف دشن نام او از فهرست توپچی‌ها برای شرکت در لیگ اروپا و لیگ برتر بوده است.

 

آلن اسمیت که ستاره سابق خط حمله آرسنال است در گفتگو با اسکای در این باره گفت: ” وضعیت ناراحت کننده ای است. اوزیل یک استعداد هدر رفته است و در یکی دو سال گذشته شرایط تاسف باری داشته. اوزیل چهار پنج سال قبل در آستانه رسیدن به سطوح خیلی بالا بود که در نهایت نتوانست موفق بشود”.

 

 

ستاره سابق آرسنال در ادامه گفت: ” یادم نمی‌آید در فوتبال سابقه داشته باشد بازیکنی که از تیمش اینقدر دستمزد می‌گیرد از تیمش کاملاً کنار گذاشته شود. ولی میکل آرتتا تصمیم خودش را گرفته و مسلماً چیزهایی می‌داند که ما نمی‌دانیم. او است که هر روز بازیکن را می بیند و از شرایطش آگاه است”.

 

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا