سیاسی

نیروی انتظامی یاور همیشگی در امر برگزاری مراسم ملی و مناسبت‌های انقلابی است

پنل اس ام اس هیرو

به گزارش حوزه احزاب و تشکل‌های گروه سیاسی باشگاه آلانه،  شـورای همـاهنگی تبلیغـات اسـلامی به مناسبت فرا رسیدن هفتـۀ نیـروی انتـظامی در بیانیۀ تبریکی صادر کرد. متن بیانیه به شرح ذیل است:

«بسـم الله الـرحـمن الرحـیـم

هفتۀ نیروی انتظامی در تقویم رسمی کشور ما، یادآورد رشادت‌ها و تلاش‌های بی شائبه و شبانه روزی نیروی پرافتخار انتظامی جمهوری اسلامی ایران در برقراری نظم و امنیت عمومی است.

هفتۀنیروی انتظامی فرصت مغتنمی است تا بهترین درود‌ها و سلام‌ها را نثار شهدای انقلاب اسلامی به ویژه شهدای حافظ امنیت و اقتدار کشور کرده و از بزرگ مردان جان بر کفی که بی‌تردید کار و تلاش خستگی‌ناپذیر و ایثاربی وقفه آنان زمیـنه‌ساز استقرار سلامت اجتماعی و امنیت جامعه اسلامی تجلیل کرد.

نیروی انتظامی در طول سالیان سال توانسته با حفظ اقتدار کامل و اخلاق مداری هرچه تمام‌تر از دریای خزر در شمال کشور تا سواحل نیلگون خلیج همیشه فارس در جنوب، مایۀ آرامش و قسط و عدل و مأمن امن و همراهی خوب برای مردم در عرصه‌های مختلف جامعه باشد.

شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی ضمن تجلیل از نیروی انتظامی مقتدر، این جان برکفان حافظ امنیت کشور، آنان را یاران صدیق و یاوران باوفا و همیشگی این شورا در امر برگزاری مراسم ملی و مناسبت‌های انقلاب اسلامی دانسته و اطمینان دارد که این نیروی مقتدر و ولایی با فرماندهی هوشمندانه و پیروی از تدابیر و فرامین حکیمانۀ فرمانده معظم کل قوا، حضرت آیت الله العظمی امام خامنه‌ای (مدظله‌العالی)، پویاتر و کارآمدتر از همیشه، حافظ امنیت و آسایش همه مردم خواهد بود. إن شاءالله.»

انتهای پیام/

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا